Widok

O której podać dzika i tort?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam dziewczyny mam pytanie o której najlepiej podać dzika a o której tort?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nas namówili na tort zaraz po obiedzie. wtedy podobno goście go zjadają, i pełni funkcje deseru. Na początku nie byłam przekonana ale organizatorka wesela namówila mnie. ludzie koło północy po wypiciu %% niekoniecznie maja ochotę na kremowy tort.
A dzik- 22?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tort był o 22.00 Dzik o 23.30 przed oczepinami. ale było ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na dzika też zdecydowałabym się raczej w poźniejszych godzinach, a z tortem trudno wyczuć. Z jednej strony po obiedzie niektórzy mogą nie zmieścić, z drugiej w nocy nie każdemu chce się jeść na słodko. Trzeba to jakoś dostosować do preferencji żywieniowych gości ;)
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tort najlepiej po obiedzie, o 22 miałam dzika a 01.00 miałam płonącą szynkę :) - tak nam doradzał Manager :) szzerze drugi raz wybrałam bym tak samo...
Za to koleżanka miała o 24.00 tort i 1/3 gości wgl nie jadła bo % z słodkim im nie pasowały i połowa goście zostawiła torty na talerzach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam tort po pierwszym bloku muzycznym i wszyscy chwalili (odgapiłam od kuzyna bo wiedziałam, że to się sprawdza najlepiej:))

A dzik był o 21.30, też super:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie źle napisałam, obiad-->pierwszy taniec- ->1 blok taneczny i tort:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.weselezklasa.pl/poradnik/kiedy-podac-tort-weselu/
Najsłodsze Pozdrowienia
Pracownia Tortów Róg Wojskiego
http://www.rogwojskiego.pl
http://www.facebook.com/rogwojskiego
tel 58 302 50 18
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzika nie podawaj, bo możesz trafic na knura i smród będzie w całej rodzinie bo niektórzy sa wrażliwi na specyficzny smród odyńca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli chodzi o tort to ja mialam o godzinie 22.00:) Wcale nie uwazam ze byl to zly pomysl i nie wiem czy tort powinien byc zaraz po obiedzie, kiedy ludzie sa najedzeni glownymi daniami. Jesli tort jest dobry to nie wazne o ktorej godzinie wyjedzie:) Moj zszedl caly ;) Jelsi natomiast chodzi o dzika to ciezko mi powiedziec bo nie mialam:) Mialam miesko w plomieniach po oczepinach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi raczej o to, ze ludzie, kiedy zaczną pić alkohol nie mają ochoty na słodkie. tort zwykle jest w symbolicznych porcjach, więc chodzi raczej o degustację a nie wciskanie na siłę w siebie wielkich kawałów wielkosci talerza.

poza tym idąc Twoim tokiem rozumowania to na Twoich stołach po obiedzie nie było NIC? skoro wygłodniali goście rzucili się na tort? wątpie ;)
Nie traktujmy gości jak gamoni którzy nie potrafią sobie określić porcji, które mogą zjeść.
Po obiedzie tort jest często zamiast deserów: jakiś pucharków lodowych (podanie lodów na weselu teraz jest chyba passe?) itp.
Szczerze zawsze bardziej podobało mi się kiedy tort wjeżdżał po obiedzie+ 1. bloku tanecznym i przemóweniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po obiedzie wystawiono zakaski i lustra ;] Tego raczej nie je sie w zbyt duzych ilosciach;]
Nie traktuje gosci jak gamoni tylko mowie jak bylo u mnie i czy sie sprawdzilo;]
nie uwazam ze podawanie lodow na weselu jest passe;] Niby z jakiej racji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda, każde wesele jest inne i ma inny przebieg.
z moich obserwacji wynika, że im szybciej tort będzie z głowy tym lepiej.
Osobiście mogłabym go wcale nie mieć, bo nie za bardzo rozumiem idei wciskania wszystkim ciasta, jednak sama ze sobą ślubu nie biorę:)

A co to mody na posiłki- dużo zależy od miejsca gdzie wesele robisz, jego stylu i oczywiście budżetu, ale tak samo jak raczej nie podaje się już bigosu czy śledzi tak samo ludzie rezygnują z pucharków lodowych na rzecz ciekawszych deserów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi się wydaje że lody na weselu to przeżytek, u mnie były stoły z deserkami, wszyscy chwalili i mówili, że super :) i brali kiedy chcieli :)

http://www.hotel-podorlem.com/galleries/Sala-bankietowa/335-Edit_(Kopiowanie).jpg

Takie coś, były różnego rodzaju deseki, widać tam w tle w takiej formowanej czekoladzie i w takich małych pojemniczkach też :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry