Widok

OBIAD WESELNY NA OK.30-40 OSÓB, GDZIE? POMOCY!

Kupię Temat dostępny też na forum:
Hi :) jest dużo starych wątków , ale jakoś nie mogę ich wszystkich ogarnąć, planujemy Ślub na Sierpień 2013.
Szukamy czegoś klimatycznego, z dobrym sprawdzonym jedzeniem :) ale nie po Królewsku :) bo to dla przyziemnych istot :)
Jak ktoś zna takie miejsce, to prosze o inf.z góry Mega dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dworek admirał, przyjemnie, akurat na taką ilość osób - sprawdz sobie ich stronkę
Fotografia ślubna FOTOlinea Mariusz Wacławiak
http://www.fotolinea.pl tel: 664 970 037


NIP: 466-027-55-73
REGON: 340800958

Wystawiam faktury VAT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hi :) dzięki , widziałam jest na mojej liście na 2 miejscu :) ale pytam , bo może jeszcze coś ciekwego ktoś zaproponuje :)
jeszcze raz Ci dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdź jeszcze Godding w Sopocie
Fotografia ślubna FOTOlinea Mariusz Wacławiak
http://www.fotolinea.pl tel: 664 970 037


NIP: 466-027-55-73
REGON: 340800958

Wystawiam faktury VAT
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
folwark dajak w koleczkowie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super extra, mega mi się podoba :) a jak jedzonko? w Folwarku?
jeszcze ten Godding jest mega, właśnie takie klimaty blisko natury mnie interesują :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli będziesz miała dużo gości z poza trójmiasta to możesz jeszcze pomyśleć nad miejscami w centrum Gdańska, na starym mieście - np Tawerna Dominikańska (ma ciekawą okalizację szczegolnie dla ludzi nie z Gdańska)
Fotografia ślubna FOTOlinea Mariusz Wacławiak
http://www.fotolinea.pl tel: 664 970 037


NIP: 466-027-55-73
REGON: 340800958

Wystawiam faktury VAT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzonko w Folwarku super!! Polecam :) Możesz się wybrać w tygodniu lub w weekend na obiad, tak jak ja i sama się przekonasz że warto - według mnie. Wszystko świeże i pyszne "jak w domu". :) Ale wiadmo każdy ma inny smak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli w Gdańsku to z dobrym jedzonkiem Złota Róża albo własnie cos na starówce
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięuję Wam :) jesteście Wszyscy kochani :) :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pomyślałaś o jakiejś fajnej restauracji nad morzem. Jest fajny klimacik i po obiedzie można pospacerować i fajne zdjęcia porobić z gośćmi.
Np. Tawerna Orłowska albo ta duża restauracja na Rewie ( nie pamiętam nazwy ) wiem, że organizują obiady weselne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może pensjonat Rewa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam dzisiaj pod Godding, jest bajecznie w lesie jak z bajki, ale była impreza zamknięta i nic więcej nie zobaczyłam :) , ale dzięki Wam mogę sobię pooglądać inne miejsca i jak coś będzie przynajmniej alternatywa :)
dzięki , dzięki :) Moi mili :) pomocnicy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest ktoś kto miał może wesele w Folwarku Dajak? Cenowo wiemy jak tam wygląda i słyszałam że jedzenie bardzo dobre, ale jak z resztą? organizacja, wystrój, obsługa, poprawiny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To że jedzenie bardzo dobre to potwierdzam, z reszta już wcześniej pisałam. Jak dla mnie żadnych problemów co do organizacji, wystrojem nie trzeba się martwic, właściciele sami stroją (w sumie nie wiem jak na dzień dzisiejszy) - skromnie i z urokiem :) obsługa ok, poprawiny- to chyba zależy od gości jakie będą :) ale na pewno do zorganizowania. Najlepiej jedz tam i się spotkaj z właścicielami lub zadzwoń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hi :)
Dziękuję wszystkim ale już wybrałam miejsce :) jest nim Godding w Sopocie, jest tam pięknie, a kościół św.Bernard też Sopot.
Jedno i drugie miejsce w leśnej scenerii.
Pozdrawiam Wszystkich :) i jeszcze raz dziękuję za podpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry