Widok

ODDZIAŁ INTENSYWNEJ TERAPII NOWORODKA

Nasz Synek przyszedł na świat w 25 tygodniu ciąży w szpitalu na Zaspie. Wszystko co jest w rękach człowieka- lekarza potrafią i robią właśnie w tym miejscu. Wspaniała opieka, leczenie, ratowanie życia tych Dzieci; pielęgniarki to Anioły. Mimo, że był to koszmarny okres w naszym życiu, bardzo ciepło wspominamy to miejsce- jest to dla Nich chyba największy sukces...
Jeszcze raz bardzo dziękujemy, największe uznanie dla doktora Markula, doktor Kinel i doktor Pilarczyk
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj synek urodził sie 8listopada jako wcześniak leży na odziale dla wczesniaków jestem zadowolona z opieki lekarskiej i pielegniarek tyle sercs w to wkładają i wysiłku dziękuję im z całego serca opieka idealna w życiu takiej opieki nie widziałam podziwiam pielęgniarki za ich ciepło cierpliwość dla tych maluszków
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja coreczka ur.sie w 28tyg.to byl trudny czas dla mnie i mojej rodziny.Bardzo sie ciesze ze byla pod tak dobrą,fachową opieka jak jest na tym oddziale.Dziekuje za opieke i wsparcie jakie tam dostalismy.Szczegolnie dla dr Glodek i Pilarczyk oraz pan pielegniarek,ktore zawsze w trudnych chwilach byly z nami..Pani Justyny Agnieszki ,Beaty,Reni...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry