Salony fryzjerskie O'LA!

Fryzjerzy

Gdynia, Starowiejska 42/48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - opinia wątek zamknięty Witam, szkoda, że za kreatywność można ocenić na 6* bo, Pani Kasia zasługuje...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 marca 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Ogromne podziękowania dla pani Alicji, która odmieniła mój wizerunek...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Irena i Basia - opinia wątek zamknięty Ja i mama korzystamy z usług salonu Ola na ul. Starowiejskiej od maja br....
~Irena i Basia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

Pan Michał wątek zamknięty Byłam 2 razy u pana Michała. Mega zadowolenie! Z rozjasnianych do blondu...
~Rowerowa Anka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Ewa wątek zamknięty Moim fryzjerem jest Pani Alicja, która zaraża swoim uśmiechem, pozytywną...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lutego 2019

Super salon wątek zamknięty Do Pani Alicji chodzę od 10 lat. Jak zawsze wychodzę po wizycie bardzo...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Dziękuję wątek zamknięty Pani Alicja znowu wyczarowała na mojej głowie równowagę koloru i formy....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Bez rewelacji wątek zamknięty Salon Ola Starowiejska niestety slaba obsluga glosno zero relaksu nie bylam...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

Można sie poplakac wątek zamknięty Zachęcona opiniami w internecie wybrałam sie do Pani Iwony na pierwsza...
~Ola
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Niestety już nie polecam. wątek zamknięty To już nie ten sam salon co kiedyś ... Od kliku lat, paradoksalnie wraz z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Studio ola sie skonczylo kilka lat temu wątek zamknięty Witam Wrocilam z krakowa po 3 latach i zmiany niby na lepsze w recepcji...
~ania b.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2017

P. Michał - całkowiete zaufanie wątek zamknięty Po nieudanej koloryzacji w innym salonie udałam się po ratunek do P. Michała....
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Wszystko super ! wątek zamknięty Najlepsze męskie strzyżenie w trójmieście. Fryzjerki zawsze coś dobrego doradzą
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Farbowanie wątek zamknięty Salon przepiękny, adekwatny do poziomu obsługi. Korzystałam już kilka krotnie...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Od lat najlepszy salon! wątek zamknięty Pani Alicja jak zwykle dobrala ciecie do moich cienkich pior! 10lat mniej!...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

polecam salon Ola wątek zamknięty Super klimat...jakość wykonywanych usług i oczywiście przesympatyczna Pani...
~Kuba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

najlepszy salon w trójmieście ! wątek zamknięty Czemu najlepszy ? Najlepiej przyjść i przekonać sie na własnej skórze... Do...
~Izabela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Polecam każdemu wątek zamknięty Rewelacyjna jakość usług i kreatywność to zdecydowanie priorytet tego...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Najlepszy salon w Trójmieście wątek zamknięty Witam, nareszcie znalazłam odpowiedni salon fryzjerski w Trójmieście z wysoką...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Pani Alicja wątek zamknięty Energiczna, kontaktowa, sympatyczna, ale przede wszystkim jak nikt inny...
~Anna U
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
111

postów

83

wątków

do góry