Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
co mnie razi wątek zamknięty Zabiegi zabiegami, doszło do małego nieporozumienia podczas wykonywania JetM,...
~karololo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Otc uroda kosmetolog godny polecenia wątek zamknięty Duża i bogata oferta zabiegów odmładzających, częste promocje wybranych...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Jak na razie najlepszy wątek zamknięty Bardzo lubię oczyszczanie skóry zabiegiem Jet Care co roku pozwalam sobie na...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

opinia wątek zamknięty b.dobre efekty serii zabiegów oczyszczania twarzy-szczerze...
~ewa
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

rekonwalescencja po ciąży wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegów modelujących na mój pociążowy...
~Gosia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

odradzam wątek zamknięty Byłam na zabiegu oksyobrazji niby twarz,szyja,dekold z czego.była tylko twarz...
~zla
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Nie polecam, a wręcz stanowczo odradzam (!) wątek zamknięty Zmarnowany czas i mnóstwo kasy wyrzuconej w błoto. ŻADNYCH EFEKTÓW. Nie...
~zniesmaczona klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Fenomenalne miejsce wątek zamknięty Jestem zachwycona , korzystałam pierwszy raz z usług profesjonalnego...
~Beata
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Zabiegi odchudzające - nie polecam wątek zamknięty Witam zachęcona zabiegiem próbnym, wykupiłam pełen pakiet zabiegów...
~Paulina
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Najlepszy salon jaki spotkałam w Trójmieście wątek zamknięty Jestem zauroczona obsługą, zabiegami i efektem. Warto was odwiedzać....
~Vera
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2014

Polecam!! wątek zamknięty jestem po serii zabiegów ujędrniających na uda : fale radiowe, bańka i...
~Dorota W
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

SUPER GABINET!!!! wątek zamknięty Bylam wczoraj na zabiegu. Pan doktor bardzo mlody,ale naprawde...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Oxybrazja wątek zamknięty Jestem oczarowana efektem zabiegów.Już po 3 moja twarz była niesamowicie...
~Alina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 grudnia 2013

.... wątek zamknięty Przed świętami udałam się do tego gabinetu za namową koleżanki, która kiedyś...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

depilacja laserowa wątek zamknięty Miałam wykonywane 3 serie zabiegów depilacji laserowej. 3 x 10 zabiegów, na...
~anna
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 września 2013

Podrażniona skóra przez wiele dni wątek zamknięty Jestem bardzo nie zadowolona z usługi i nigdy wiecej nie skorzystam
~Ania
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Przereklamowane? wątek zamknięty W połowie listopada skorzystałam z zabiegu JetM + peeling (chociaż...
~AleksandraM
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

...Jak do Was nie wracać! wątek zamknięty ...znowu Gosia odwiedziła Wasz gabinet,tym razem już w odsłonie nowej...
~Gosiaczek 52
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Zakochana :) wątek zamknięty Korzystam z ofert wielu gabinetów, ale do żadnego nie przywiązałam się tak...
~Gosia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 stycznia 2013

OTC ONLINE wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z poziomu świadczonych usług w gabinecie na...
~Julia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
195

postów

95

wątków

do góry