O.S.K. OBELIX

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Rajska 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - ocena Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy Obelix! Zajęcia teoretyczne i...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 25 listopada 2023

Beata J. - opinia Bardzo polecam! Wspaniali instruktorzy. Egzamin zdany za pierwszym razem.
~Beata J.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 stycznia 2023

Marika - opinia Bardzo polecam egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem,...
~Marika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Michał Kogut - opinia Super szkoła Pan Krzysztof Godny polecenia wspaniały instruktor udziela...
~Michał Kogut
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

patrycja - opinia nie polecam , w dosadnych słowach powiem tak , egzamin praktyczny wewnętrzny...
~patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2022

Iwona - opinia Obelix polecam z całego serca cała ekipa ....instruktorzy na medal jestem...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2022

Katatarzyna - opinia Obelix Bardzo się cieszę,że wybralam właśnie tą szkołę jazdy.Szczerze...
~Katatarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Ewa - opinia Polecam szkołę Obelix uważam ja za najlepsza pan Krzysztof najlepszy instruktor
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 kwietnia 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Polecam uslugi tego osrodka, w pelni profesjonalne podejscie do kursanta....
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Zdecydowałam się na szkołę OSK Obelix, ponieważ jako jedna z nielicznych...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Dominika - opinia wątek zamknięty Bardzo Dziekuje za przygotowanie mnie do egzaminu. Moj instruktor Jarek...
~Dominika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lutego 2022

Kuba Nowakowski - opinia wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować OSK Obelix za fachową obsługę, profesjonalne...
~Kuba Nowakowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lutego 2022

Marta Zakrzewska - opinia wątek zamknięty Bardzo wam polecam OSK Obelix!!! Zaczynając od zabawnych i ciekawych...
~Marta Zakrzewska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 stycznia 2022

Julia - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkółka w Gdansku. Uczą, wspierają, poprawiają błędy. Wynik...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Mając porównanie z innego ośrodka zdecydowanie polecam szkołę Obelix....
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

Anita - opinia wątek zamknięty Wykupiłam sobie kilka pakietów jazd dodatkowych w OSK Obelix czego wcale nie...
~Anita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 czerwca 2021

Edyta D. - opinia wątek zamknięty W 100% polecam osk obelix! Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym razem....
~Edyta D.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Świetni, rzetelni w swojej pracy instruktorzy, zapewniający swobodną...
~Gosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 maja 2021

J. A. - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam OSK Obelix! Egzamin zdany bezproblemowo . Jazdy...
~J. A.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2021

Dag - opinia wątek zamknięty Zdane za pierwszym! Gorąco polecam! Mocno polecam instruktura Jacka, spokój,...
~Dag
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
527

postów

522

wątków

do góry