Widok

Obłuże- jaki internet

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
Witam
Jaki internet polecacie na Obłużu ( ul. Unruga) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A nie macie tam jeszcze Orange? Wydaje mi się, że coś było. U mnie (Marki: http://swiatlowod.orange.pl/marki) bardzo fajnie to działa. Światłowód na wysokim poziomie, szybkie łącze, żadnych problemów z zasięgiem, żadnych problemów z połączeniem, mega sprawa. Wydaje mi się, że jeśli nie macie jeszcze tej usługi, to za chwilę się pojawi, bo Orange powiększa swoją sieć o nowe miejsca. W ogóle światłowody to aktualnie najlepsze rozwiązanie, więc jeśli nie wiesz co wybrać - sprawdź po prostu, kto oferuje światłowody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kinga...halo, nie spać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbiję ponownie temat. Szukam mieszkania i mam ofertęw okolicach tego wielkiego komina i zanim się zdecyduję to chciał bym wiedzieć czy jest w tej okolicy jakiś dobrej jakości ISP. Dzwoniłem do orange i "upa", w tym rejonie nie ma światłowodu.
Coś innego na odcinku Żelazna - Żeliwna (bliżej tej jednostki wojskowej niż starego wiaduktu) ?

Uprzedzając pytania, właściciel nie ma tam neta :/ ani tv...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyżej na Obłużu jest światłowód np.ulica Benisławskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry