nowy wąteknowy wątek
Obrońców Wybrzeża 2, Apteka Gemini
[Rodzina i dziecko bez ogłoszeń]

Dziewczyny, wiem,ze leclerk jest na Obrońców 1, wytlumaczcie mi gdzie jest ta apteka,zebym nie szukala.
Dzieki.

Re: Obrońców Wybrzeża 2, Apteka Gemini

Apteka jest na Jagielonskiej, 1 ul przed albo za leclereim-zalezy z ktorej str bedziesz szla badz jechala;)

Będę jechala od strony Mcdonalda

To ul. za lecleriem :)

Mimii źle mówisz to nie ulica za leclerkiem tylko ta na której jest leclerc.
Skręcic trzeba przy magdonaldzie i prawo i jechac w strone morza wzdłóż falowca. Jak kończy się leclerk i zaczyna sie budowa nowych bloków po drukiej stronie jest kompleks sklepików, czytelnia, zatoka i tam jest ta apteka.

image

Już wiem!Dziękuję, jesteście niezastąpione!

http://maps.google.pl/maps?q=Apteka+Gemini&gl=pl&cd=1&ei=utcxTLSSN9i1sgbU5PHTBQ&vps=2&jsv=252b&sll=54.350202,18.254388&sspn=0.603258,1.223095&ie=UTF8&hl=pl&view=map&cid=8320755679571674354&iwloc=A&ved=0CD8QpQY&num=10&abstate=A:actbar-saveto

image

image

Mimii ma rację :)

image

image

a apteka Gemini nie jest na przeciwko przychodni, kościoła ?

image
image

no jest :) dlatego wkleiłam mapkę żeby wszystko było jasne :) e.leclerc jest na innej ulicy :)

image

image

vespa, ale apteka ma swój kolejny punkt właśnie na obrońców wybrzeża, tak jak jedna dziewczyna Ci tu tlumaczyła. tam gdzie jest czytelnia itd...

image

ja pisalam o aptece nie na obr wybrzeza-bo nie iwedzialam ze te ztam otworzyli tylko o jagiellonskiej:) okAZUJE sie ze jest i tu i tu :)

Jeżeli tam też jest ,to ok, ja wiedziałam tylko o tej na Jagiellońskiej bo tam kupuję :), ponoć na Kołobrzeskiej 63F też jest :)

image

image

acha i to nie ja pytałam tylko Majka123, ale dobrze wiedzieć że są jeszcze inne,bo w tej na Jagiellońskiej to straszne kolejki ;/

image

image

Na Obrońców też jest i nie ma kolejek, przynajmniej ja jeszcze na kolejkę nie trafiłam :)

https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych

Apteka Gemini jest też na Wałowej, ale włascicielem jest siostra własciciela aptek na przymorzu i niestety ceny są wyższe...

image
image

na Przymorzu są 3 apteki Gemini :]
- na Jagiellońskiej(koło pralni, na przeciwko kościoła, w połowie falowca)
- na Obrońców Wybrzeża - między Leclerckiem, a Tesco(tylko po drugiej stronie ulicy, na przeciwko szkoły, jest siąg sklepów z Zatoką na jednym szczycie, a Gemini na drugim końcu)
- na Kołobrzeskiej - na przeciwko przychodni :]

dzięki Kasia31 teraz wiem gdzie będę jeździć :)

image

image