Widok

Obsługa księgowa - gdzie w Baninie?

Cześć

Możecie polecić jakąś firmę do obsługi księgowej w Baninie?
Chodzi o jednoosobową działalność gospodarczą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na rogu pszennej i miodowej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
tanio i profesjonalnie masz online wfirma pl lub ifirma.pl

to nie tylko wklepanie dokumentów ale masz fachowe doradztwo ludzie znają najnowsze przepisy - to spółki giełdowe z certyfikatami jakości
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam
Biuro Rachunkowe "Na Miodowej". Nie mam jeszcze szyldu ale dokładniejszy namiar na str. http://www.ksiegowa-namiodowej.pl Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej,
Usługi Szkoleniowo-księgowe
Banino, ul. Gożdzikowa 10/2
tel. 539-970-111
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak się ta Pani na na imię ale ma biuro na klonowej nad cukiernią. Polecam serdecznie, bo prowadzi moją księgowość już kilka lat. telefon 694546030
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co sądzicie o biurze online? Na stronie http://pakto.pl/ macie ranking biur rachunkowych online - może warto któreś z nich wybrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na ul Sosnowej w Baninie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z wfirma .pl i chwalę. Infakt co prawda wyglada przejrzysciej, ale za cały rok trzeba zapłacić. Na start - trochę to dużo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moją też prowadzi,Pani na imie ma Beata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski (z Gdańska) - działa na rynku już od lat, w swojej ofercie ma nie tylko prowadzenie księgowości.
Ze swojej strony mogę to polecić, opłaty nie wygórowane, jest profesjonalnie i bezproblemowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też korzystam z tego Biura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2M Finance - na Złotej
najlepsze!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o usługi księgowe w baninie to ciekawe dlaczego cena dwa razy taka jak w Żukowie... O co chodzi z cenami w baninie ?! Niepojęte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zależy u kogo. Proszę e-maila podać ,określić co jest do zrobienia to podeślę referencje oraz ceny oraz namiar . Biuro mieści się w Baninie. Mogę dojechać po dokumenty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro pojawiło się mnóstwo jeleni to próbują je odlowić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też wożę dokumenty do Gdańska na Żabiankę, ale nie żałuję świetny księgowy buro "TUK" pomoże w każdej sytuacji 516 389 355 większość spraw załatwiamy na łączach :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie do pana Arka "tuk", ja też z nim współpracowałem wyciągnął nas z kłopotów, prowadziliśmy wcześniej zanim do niego trafiliśmy u innej księgowej i tak zamieszała...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak :)"tuk" skrót chyba od-Twój Ulubiony Księgowy, u mnie też znalazł kilka błędów polecam go raz w miesiącu podwożę dokumenty szybko i bez problemu nie ma co szukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A można prosić adres biura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

żabianka dokładny adres w necie trzeba poszukać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

http://www.ck-rachunkowe.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ck--rachunkowe Banino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo NIE polecam biura na Pszennej 100. Nie mylić z miodowa, tego nie znam.
Dramat, błędy, źle rozliczane środki trwałe, błędy w deklaracjach.
Sporo musiałem korygowac i płacić kolejnemu biuru żeby odkręcić.
Zero porady czy kreatywności.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

w sensie samemu przez wfirme czy ifirme by lepiej było ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do trzeba sprawdzać referencje biuro -kto prowadzi czy osoba po kursie czy osoba po studiach kierunkowych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biuro Rachunkowe MIRA z Gdanska. Prowadza moja ksiegowosc od 20 lat i jeszcze nigdy sie nie zawiodlem, nigdy zadnych problemow z US. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu US Kartuzy,dziękujemy za wypełnienie ankiety.
Wszystkie sugestie uwzględnimy i przekażemy do podmiotòw pokrewnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak sie najpierw znienia biuro na takie o pare zlotych tansze ktore nie ma bladego pojecia i "nowa ksiegowa" wydzwania o porade jak coś rozliczyć bo nie wie, to na jakie porady chce liczyć pan przedsiebiorca?! a raczej pan cwaniaczek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pan czy Pani chyba nie rozumie. Po to sa przepisy i ordynacje zeby je stosowac. Kreatywnosc i optymalizacja polega na umiejetnym poruszaniu sie po zawilosciach i absurdach podatkowych w polsce.
Prowadze firme od wielu lat, nie chwalac sie, dzisiaj juz calkiem spora. Jako podatnik mam prawo uzywac prawa na swoja korzysc i kto jest kreatywnosc i porady o ktorych wspominalem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam tuk twój ulubiony ksiegowy 516 389 355
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podstawa to odpowiednie biuro rachunkowe, która zadba o twoje finanse, sprawozdania i wszelką dokumentacje księgową. Ja korzystam z tej firmy http://www.ksiegowoscbialystok.pl/biuro-rachunkowe-suwalki.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

polecam księgową z Pępowa:
https://biuro-rachunkowe-ksiegowosc-accountant.business.site/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze biuro rachunkowe w Trójmieście to Biuro Rachunkowe Tax Safe - polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zawsze można ułatwić swoją pracę poprzez postawienie na https://oscbr.pl/ . System sprawdził się u mnie świetnie, dzięki niemu o wiele łatwiej wygląda moja współpraca z klientami i dodatkowo jest tutaj również zabezpieczenie przed popełnianiem błędów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry