Widok

Obsluga moze trafic sie mila ale procedury katasroficzne

Najgorzej przy rejestracji pojazdow jesli nie jest sie z super rana mozna zapomniec o zalatwieniu sprawy tak samo zreszta jest na milskiego o godzinie 10 juz automat nie wydaje numerkow i tak kilka dni z rzedu.

Masakra nie mozna marnowac calego dnia tylko po to zeby stac w kolejce!! Stanowczo jest za malo sanowisk a moze inaczej stanowisk dosc szkoda tylko ze polowa zamknieta!!

Raz udalo mi sie trafic na mila Pania Ale drugi raz na jakas dewotke ktora chyba wyladowywala swoj zly humor na mnie strasznie uparta nie chciala o niczym ze mna porozmawiac ani wytlumaczyc a wydaje mi sie ze to urzednik poainien byc dla interesanta a nie na odwrot!! Pozdrawiam i nie polecam. Gdyby UM byl prywatna firma zbankrutowalby bo kto nie szanuje klienta umiera na rynku ale skoro zyja z naszych pieniedzy to maja to gdzies!!!!!
Moja ocena
obsługa: 3
 
pomoc merytoryczna: 2
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

E- rejestracja to pozoracja.

Niestety strona internetowa do umówienia się na wizytę - w celu zmiany dowodu rejestracyjnego nie istnieje. Link do strony owszem - ale jako podpis niekompetencji kierownika wydziału, który dostaje wypłatę z naszych podatków. Utrzymujemy więc osobę , która ma nas głęboko w tyle. W końcu jakie państwo , tacy jego przedstawiciele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry