Widok

Obsługa pani Zielińskiej

AON Temat dostępny też na forum:
Co za obsługa, jak w PRL. Rozmawiałam z młodą osobą a odnosiła się do mnie, jakby gnój z obory wywalała. Niedopuszczalne. Śmiech w głosie, sarkazm. Łapanie za słówka, wyśmiewanie przejęzyczeń. Na pytanie o nazwisko i możliwość rozmowy z przełożoną, dowiedziałam się, że NIE, bo ta ma dużo pracy. SUPER odpowiedź. Brawo.
Oni wogóle nie monitują robót które zlecają w imieniu mieszkańców.
-"To Państwo wybraliście firmę!"
Remont instalacji elektrycznej w piwnicy zaplanowany o 7:30! O czym nie wiedziałam, bo info na klatce pojawiło się dzień wcześniej!!! Współczuję tym, których obudzi wiertarka udarowa, a podłogi są na drewnianych legarach. Radio wyje na full. Bo robota wre.

Po pełnej kpin rozmowie z obsługującą, próbie zbycia mnie, dowiedziałam się, że jest babcią szefowej. To była odpowiedź, na mój zarzut o NEPOTYZM, o to że broni się dostępu do zwierzchnika.
Niewiarygodne, jak można się tak zachowywać i niekompetentnie podchodzić do obowiązków.
Miłego dnia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale o co chodzi ?
To młoda osoba , czy babcia ?
I w czym jest kłopot tak wielki że trzeba o tym pisać na portalu ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
O obsługę i pani wkurzenie. O to, że ktoś śmie dzwonić i mieć jakiś problem, a pani czy wnuczka jesteście tym poirytowani. Od czego tam jesteście. Szybka reakcja, szkoda, że nie jesteście tacy skuteczni w tym co trzeba. Patrz inne opinie.
Więcej klasy. Merytorycznie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Po pierwsze Pani , piszemy z wielkiej litery .
Po drugie jestem płci brzydkiej i wnuczki jeszcze nie posiadam .
Post napisany chaotycznie i nie bardzo można wywnioskować w czym tak naprawdę jest problem , że pracują ? hałasują ? że wnuczka ?

Miłego weekendu życzę i odrobiny dystansu do życia a wszystkim będzie lepiej na tym świecie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry