Widok

Obsluga to skandal

Obsluga tego miejsca jest fatalna co mialam okazje juz wiele razy doswiadczyc. Niestety jest to jedyne miejsce na moim osiedlu z nalesnikami i pierogami wiec dzieci czesto tam chca isc. Ostatnim razem kelnerka podczas zbierana ode mnie zamowienia odwrocila sie do innego klienta podczas rozmowy i zaczela rozmowe z kims innym urywajac w pol zdania. Na pierogi moje dzieci czekaly 20 min po czym podano nam ZIMNE OBIE PORCJE PIEROGOW. Poprzednim razem oszukano mnie na rachunku i dobito obiad dnia ktorego nie zamawialam. Zwrocilam uwage bo zachowalam paragon i pieniadze czym predzej mi oddano. Za to plus. Jest to jednak jedyne miejsce gdzie MUSZE SPRAWDZAC PARAGON I CO NA NIM JEST. Plac zabaw jest brudny, niesprzatany, walaja sie koty z kurzu. Jeszcze miesiac dwa a cudowny kacik dla dzieci bedzie odstraszal. A jest przeciez takie urzadzenie jak odkurzacz...
Moja ocena
Kucharia kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 3
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowna Pani
Uwagi Pani są bardzo dotkliwe, ponieważ nie zostawiają złudzeń co do pozytywnej opini. Zatem uprzejmie informujemy,że w naszym lokalu nie ma obsługi kelnerskiej zamówienia przyjmuje kasa. Niemożliwe aby pierogi były zimne ponieważ są gotowane na bieżąco. Przyjęte zamówienie na pierogi wymaga 20 minut oczekiwania. Staramy się kilka razy dziennie porządkować kącik zabaw dla dzieci, prosimy o zrozumienie ponieważ dzieci nie zwracają uwagi na utrzymanie czystości. Pisze Pani że jest naszym częstym gościem z czego się bardzo cieszymy. Jednak gdyby Pani podała dokładny termin niepowodzeń to łatwiej było by nam ustalić stan faktyczny. Nasz personel jest do Państwa usług, służy zawsze swoją grzecznością. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry