Widok

Obsługa tragiczna

W maxx pizzy jedzenie troche barowe, ale dobre. Nie mam do tego zastrzeżeń, jedynie do obsługi!!! W szczególności jeśli chodzi o zamówienia telefoniczne. Wiele razy spotkałam sie z 'dzikim' zachowaniem kelnerek. Raz po złożeniu zamówienia (powiedziałam tylko co chciałam zamówić) pani, ktora była przy słuchawce bez słowa sie rozłączyła, pozniej nie mogłam sie juz dodzwonić, nikt nie odbierał. Przed chwila (ok. 18:10) chciałam zamówić pizzę, na stronie jest napisane, ze zamówienia z dostawa mozna składać do 18:30, moje połączenie zostało od razu odrzucone, próbując drugi raz usłyszałam automatyczna sekretarkę, ze telefonie jest nieaktywny. Nie wiem czy jest to dobry sposob - czesto składa sie zamówienia, ktore odbiera sie osobiście, zeby nie czekac na miejscu 30 min. Z maxx pizza inaczej skontaktować sie nie mozna jak przez telefon, gdzie zamowienie jedzenia graniczy z cudem.
Podsumowując: jedzenie dobre, obsługa do wymiany lub ponownego przeszkolenia.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość potraw: 5
 
czas realizacji: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
hm sama jestes tragiczna jak ci sie obsluga nie pasi to idz do baru mlecznego hehe a nie sie zalisz moze pomysl, jak kiedykolwioek myslisz ze dziewczyny sa zajete i maja pelno pracy
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
Te, ~mirek, do koryta wracaj lepiej :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

chyba po to jest forum, zeby komentowac, zwracac uwagi. Plyna z tego korzysci dla obu stron - restauracja poprawia standard, a klienci sa bardziej zadowoleni. tego komentarza nie rozumiem mirek. taka maja prace i kiedy ktos przychodzi do knajpy raz na x lat, a akurat trafi na "zajete i majace pelno pracy" kelnerki, ktore nie zachowuja sie w stosunku do niego ok, to nikomu takiego miejsca nie poleci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wal sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry