Widok

Obsługa w BOK w C.H.Chylonia

Facet z zarostem ok 30-ki Brak słów... Osoba wszędzie doszukująca się problemów, jest tam chyba tylko po to by wkurzać klientów, jak ktoś ma ochotę na déjà vu do czasów PRL to polecam, zupełne zaprzeczenie tego co można spotkać w innych firmach. Gratuluję UPC przejęcia takich pracowników.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 4
 
awaryjność: 2
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja w Domu Towarowym Chylonia umów na media już nie przedłużam . Ludzie niekompetentni ,brak wyjaśniania klientowi zawiłej i do końca nie zrozumiałej treści umowy ,która notabene, przez UOKiK powinna być poddana weryfikacji celem sprawdzenia jej poprawności i jasności w treści. Ale skoro tacy ludzie tam nadal pracują to widocznie właścicielowi Multimedia to sprzyja. Grunt podpisać umowę i skasować należność, gdzie po dwóch miesiącach dowiadujesz się z rachunku ,że musisz jeszcze sporo dopłacić za HBO i Emila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio w DT Chylonia spędziłem prawie 2,5h, chciałem tylko, albo aż ,oddać im sprzęt po rezygnacji. Czynne jedno stanowisko, to był jakiś kiepski żart z klientów. Byłem 9-ty w kolejce. Ludzie tam przychodzą zgłaszać awarie między innymi. Szkoda czasu na ten moloch.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry