Widok

Ocena oplacalnosci zakupu

nie jestem posrednikiem ani nie reklamuje oferty. wiec posze nie usuwac tego posta

Witam juz z rok szukam mieszkania do kupienia. Do tej pory nic nie moge znalesc bo by mi sie podobało, czesto trafiaja sie fajne oferty jednak poza moim zasiegiem, teraz znalazlem cos ciekawego

http://domy.pl/mieszkanie/gdynia-maly_kack-witolda-2-pokoje-299999-pln-52m2-sba/dol1704678406

rok 2010. Mi sie podoba, młode mieszkanie, nie ukrywam ze kosztuje troche wiecej niz mam $. ilosc metrów ok. dzielnica tez nie bardzo od centrum. standard ok

Jak uwazacie jakie sa wady i zalety tego mieszkania ? Prosze o pomoc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
300 koła za 2 pokoje na zadupiu

meble / parkiety / kafelki NIE są warte 100k :))) a zastanawiał bym się, czy dać 200 tys na mieszkanie w takiej dziurze

jak już chcesz ~tam mieszkać, to kup sobie działkę kawałek dalej, za ~200k i postaw dom za kolejne ~150 + wykończenie (wykończenie: drugie ~150k - ale można rozłożyć na długi okres)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to jak jestes taki cwany to wklej link do jakies dobrej oferty ; )
do 300k. Ja sie bez bicia przyznaje ze nie potrafie znalesc

50m, dobry standard za mniej niz 300k . w miare nowe niedaleko centrum...

chwarzno /pogorze odpada za daleko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przykładowa oferta z netu, linka nie podam, stron z projektami jest mnóstwo - poniższe, są to koszty ŚREDNIE, da sie taniej, da sie drożej, nie są to ceny minimalne... jak weźmiesz zamiast drewianych podłóg jakieś plastikowe góano albo wykładzine, to tym tropem idąc ze wszystkim zaoszczędzisz jeszcze z ~15%, ale nie wiem, czy chciałbym mieszkać w domu ze słomy ;)))

dom w stanie surowym postawisz za ~130 tysięcy :) (140m^2 podłóg)
za stolarke kolejne ~30k
instalacje kibelka, wanien, prądu, skrętki (wifi ssie), i innych pierdół ~35k
ocieplene + tynk + malowanie ~50k
podłogi + kafelki + jakieś podwieszane sufity i inne stolca ~30k

z czego ~60% to cena materiałów, więc część z pozostałych 40% zaoszczędzisz, jak zamówisz firme 'my ze szwagrem' - i dodatkowo 80% z tych rzeczy możesz odłożyć na czas jak będziesz miał kase.

problemem jest działka w centrum miasta, która np. w gdańsku niedaleko moreny kosztuje 2 000 000 (2mln) :)))))

jak masz działke, to problem z głowy...

edit: wpisz sobie w google: projekty domów :)
mówie, problemem jest działka... + ew. dojazd, jak nie masz auta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzieki za zaangazowanie, ale na tym etapie zycia na jakim teraz jestem chce mieszkanie. Wprowadzic sie i mieszkac. Kupic za tyle ile mam a nie x lat wykanczac dom.

Dalej uwazam ze nie znajdziesz duzo lepszej oferty od mojej. Nie ma ofert 5 k za metr i swietnym standardzie i centrum i do tego prawie nowych

a jak znajdziesz to udowodnij ( przegladam regularnie wszystkie serwisy daje sb reke uciac ze to niestety pusty hejt w/w mojej oferty ) ; )

ps poza tym nie rozumiem po co w ogole piszesz o domu, mam ponizej 300 a nie 2x tyle albo jeszcze wiecej na dom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aż takie zadupie to nie jest, ale oferta wg mnie nieopłacalna. Do tego parter. Zawsze mnie zadziwia doliczanie tego, co się włożyło w urządzenie, do ceny sprzedaży - jeżeli potencjalnemu nabywcy nie podoba się malowanie, lubi sprzęt innej firmy, to ma w dpie wydatki nań poniesione i nie podbijają one wartości mieszkania. (a szczytem głupoty jest generalny remont, często na ostre kolory, przed sprzedażą w blokach z płyty). Za 300 tys. można poza tym już znaleźć 3 pokoje (i nie spać w oparach rybnych), i to nowe (i nie na Szadółkach czy Wiczlinie).

Zadzwoń i sprawdź czy obniży np. do 250-260 tys. zł - wszystko powyżej będzie nieuzasadnione.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
narazie nic nie schodza z ceny
duzo osob pisze ze mozna znalesc, ze sa oferty a konkretów i przykladów zero
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak czulem, ofert nie ma i nie bedzie, cudów nie ma
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie, każdy będzie o 21 siedział na forum i podrzucał propozycje.

Słoneczna Morena, Wróbla Staw, osiedle od Pol-Service'u. 2 Tarasy na Ujeścisku. To tylko te bardzo dobrze położone pod względem komunikacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
ale to gdansk a ja potrzebuje gdynie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli masz czas i pieniądze możesz powalczyć:

http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/145407

Lokalizacja w porządku, blisko do centrum, skm, sklepy, itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
brawo, fajna oferta, szkoda ze mnie nie ma w trojmiescie i za dwa dni licytacja, takie cos sie rzadko zdarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przestan biadolic

chcesz kupic, kupuj,

wydaj wiecej i badz szczesliwy

jezeli masz dalej uzalac sie na forum i biadolic, to szukaj dalej, az znajdziesz oferte, gdzie sam bedziesz pewny i przekonany i nikogo nie bedziesz sie pytal o zakup

my tam nie bedziemy mieszkac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od tego jest forum, żeby dyskutować. Jak Tobie ktoś biadoli to po jaką cholerę wchodzisz i czytasz?

Potwierdzam, że w teraz jest bardzo trudno znaleźć mieszkanie. Sam szukam 4 pokojowego w Gdyni w nowym budownictwie w normalnej cenie i z normalnym rozkładem i niewiele jest do wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcesz poleciec.... to idz na licytacje , zawodowcy sprawdzaja mieszkanie i dokumentacje kilka dni ;) a myslisz ze bedziesz mial szczescie?:D raczej watpie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkanie Babie Doly , 3 pokoje , parter , blisko plaża , las , działki , cena 260 000 tys do negocjacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem mieszkanie jest słabe. Ponad 50 m, 300 tyś i tylko 2 okna? Jakiś dziwny, długi kuchniopokój, i tylko jedna sypialnia. Dzięki temu niekorzystnemu kształtowi i układowi wygląda na dużo mniej niż te 50 kilka metrów i na pewno jest mniej funkcjonalne. Do tego jeszcze parter. Jedynym plusem są taras i ogródek, ale nie za taką cenę. Nie widzę tam też informacji, na jaką stronę świata wychodzi i cojest za oknem.
Mieszkania o takim beznadziejnym układzie to deweloperzy zwykle sprzedaja na samym koncu i ostro je wtedy przeceniaja. Tu ktos wymyslil, ze podbije cenę wyposażaniem, ale o ile nie robił tego dla siebie, to na pewno robił to tak, żeby dbrze wyglądało przy sprzedaży, a na pewno nie jest aż tak wiele warte.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
poszukiwacz jak juz pewnie zauwazyles na tym forum sa sami spece od nieruchomosci, trabia, ze to drogo, za to syf itd ale jak spytasz ich o inne alternatywy za 200 czy 250 tys to cicho szaaaa! tylko potrafia krytykowac cudze mieszkania, ceny itd nie dajac nic w zamian poza glupimi tekstami, ze jest za drogo jak na dane mieszkanie. Sam poszukaj a jak nie znajdziesz to znaczy, ze nie kupisz taniej a te brednie z odpowiedzi znafffcow omijaj szerokim lukiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
O, naczelny błazen wrócił :)

Jak taka okazja, to czemu nie kupisz ? Podobno inwestujesz w nieruchomości ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widze ze dalem strasznie slaba oferte a mieszkanie sie sprzedało i praktycznie bez negocjacji, Wiec jak mowilem dalej, jak jestescie wszystcy tacy cwania to ja prosze linki do oplacalnych ofert bo kazdy ktos wrzuci cos do konsultacji to jedziecie po nim ze g*wno ze taka cena, wiec czekam. zobaczymy

i jak nie bedzie linków to nie trafia do mnie argument ze sie nie chce, co jak czytasz to forum i tu wchodzisz to ci sie chce. i zamiast pisac bez sensu posty ktore nic nie wniosa to pomoze i daj link

proste jak drut
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak przemawiasz tonem niczym z rynsztoka i żądasz ofert, to się nie dziw, że nikt ci nie chce pomóc - porada dla buraka kosztuje. Osoby proszące o radę w sposób normalny, takową otrzymują.

Znam faceta, który kupił kawalerkę na Zakoniczynie za 225 tys. zł za 30 m2, do spłaty ma 400 tys. zł a wartość tejże to aktualnie max. 120 tys. zł - nabywcy to jakiś dogmat ? Świadomych jest niewielu - ale to ci, którzy stali się milionerami dzięki zakupom przed 2004 rokiem i odsprzedaży w szczycie bańki.

Gdynia mi wisi i powiewa, podałem propozycje w Gdańsku, gdzie za 300 tys. masz 3 pokoje, w tych samych inwestycjach 50 m2 kupisz za 240-270 tys. (wyposażenia nie wliczam - bo i tak od nowa muszę zrobić po swojemu) Na więcej szczegółów nie zasługujesz - język w gębie masz, na paliwo masz - to jedź i wnikaj w szczegóły. A podane przeze mnie lokalizacje w Gdańsku to w zasadzie odpowiednik Karwin i Kacków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
tradycyjnie piszesz jak wiesniak. pisal chlopak normalnie, podal link do oceny. bez czytania dalszych postow wiedzialem, ze beda same nagatywy, ze syf i drogo. Ale jak chlopak poprosil o inne kontroferty to jak zawsze omijanie pytania, wyskakiwanie (co w Twoim przypadku meribel jest juz regula) z przykladami z zadupia w Gdansku. Czy szukajacy pytal sie o smietnikowo? Maribel jak kiedys nauczysz sie czytac ze zrozumieniem zacznij odpowiadac bo poza obrazaniem (co watek to potwierdzenie) innych nigdy niczego nie wniosles do zadnej dyskusji.

A poszukujacemu zycze aby kupil szybko wymarzone mieszkanie. I podam Ci jeszcze jedna rade jesli wrzucisz cos na forum do oceny. Wpisy meribela traktuj tak jakby ich nie bylo, zreszta sam juz chyba to widzisz, ze sa nic nie warte.
Jak Ci sie cos spodoba i masz kase to kupuj bez wzgledu na durne opinie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hahahah zadupia w Gdańsku ? Słoneczna Morena - za rok linia tramwajowa obok, za 5-6 lat druga do Wrzeszcza. Myśliwska - Kolej Metropolitalna, również tramwaj za rok i za 5-6 lat nitka do Wrzeszcza. Do tego otoczenie parku krajobrazowego - rzeczywiście zadupie ;), porównanie adekwatne. Ale zawsze musi się znaleźć troll.

Jeżeli w podobnej lub nawet lepszej lokalizacji można znaleźć NOWE, które wyposażysz a we wczesnym etapie poprzesuwasz ścianki po swojemu, o kilkadziesiąt tysięcy taniej, to trzeba być rasowym naciągaczem, aby twierdzić, że to zła propozycja. Ale czego wymagać od kogoś, kto inwestuje w nieruchomości, mając dziesiątki możliwych inwestycji z kilkukrotnie wyższą stopą zwrotu.

Kawalerka na Zakoniczynie - zanim oskarżysz o wodolejstwo, to policz ile może wynosić kredyt do spłaty w CHF brany na takie mieszkanie po 2 zł z hakiem / CHF. Cena mieszkania runęła o prawie 50%, kwota kredytu wzrosła o 50%. Ubezwłasnowolnienie - innego lekarstwa nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak zadupia, Moreny i inne to ZADUPIAAAAA. Jak za 10 lat cos sie tam zmieni to byc moze bedzie to normalna dzielnica a na razie to zadupia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Więc tym bardziej jest nim Kack w Gdyni - sam sobie zaprzeczasz. Jak to pytałeś - ktoś ci mówił, że jesteś idiotą ? Twój sposób pisania to albo gimnazjum albo rozchwianie emocjonalne.

Morena po budowie PKM i linii tramwajowej będzie pod względem komunikacji zaraz za Oliwą, Wrzeszczem i "centrum". Czy tego błaźnie chcesz czy nie. Jeżeli wg ciebie istnieje tylko czarne albo białe to rzeczywiście możemy podzielić Gdańsk na Oliwę i Wrzeszcz oraz na zadupia. Zapominasz tylko, że tutaj cały czas mówi się o okolicach Myśliwskiej - w przeciwieństwie do nowych inwestycji na Przymorzu czy Zaspie zupełnie wolnych od jakiejkolwiek patologii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Znam faceta, który kupił kawalerkę na Zakoniczynie za 225 tys. zł za 30 m2, do spłaty ma 400 tys. zł a wartość tejże to aktualnie max. 120 tys. zł"

...kupił mieszkanie na Zakończynie z 7tys za m2 ? ......spadło do 120tys..to ok, lae że ma do spłaty 400tys. to już ciekawe jak on to zrobił?...napisz coś więcej o tym przykładzie, bo wygląda na wodolejstwo, albo masz znajomego idiotę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dla mnie to że ma do spłaty 400 tys jest całkiem możliwe jak brał kredyt w chf gdy ten był po 2 zł. Kilkaset tysięcy rodzin zostało wkręconych przez banki w takie super opłacalne kredyty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziecie sie znów pokłociły ?
i do tego pies ogrodnika. Sam nie da oferty/linki) bo woli spam. Dno. Dno

widze ze pomylilem forum. Dzien indziej bede szukał pomocy., czesc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
@ poszukiwacz

Pienisz się strasznie jak ktoś wyrazi swoją opinię i ma inne zdanie niż Ty. Jesteś zwyczajnie niegrzeczny i masz pretensje, że nikt nie podaje linków do konkretnych ogłoszeń. A ja się pytam w imię czego mamy to robić? By później być przez Ciebie oplutym, bo dana propozycja jest wg Ciebie mało ciekawa i nie o to Ci chodziło? Od początku podczytuję ten wątek i zastanawiam się czy i kiedy napiszesz czego oczekujesz, jakie to ma byc mieszkanie? Ile masz kasy, jaka ma być powierzchnia, ile pokoi, czy kuchnia ma być osobna czy ma być kuchniopokój, z balkonem czy bez, do remontu czy "wejść i mieszkać", wieżowiec, blok 4-piętrowy, które piętro, jaka dzielnica itd. Są to istotne informacje bez których ciężko będzie coś dopasować, więc przestań mieć pretensje do forumowiczów, że tylko czytają i nie podają konkretnych przykładów.

"i jak nie bedzie linków to nie trafia do mnie argument ze sie nie chce, co jak czytasz to forum i tu wchodzisz to ci sie chce. i zamiast pisac bez sensu posty ktore nic nie wniosa to pomoze i daj link" - po tym wpisie wnoszę, że masz bardzo roszczeniową postawę. Uważasz, że Ci się należy i już, bo tak, a sam nic od siebie nie dajesz (nawet nie potrafisz się kulturalnie wypowiedzieć).

Poniżej wstawiam linki do, w mojej ocenie, ciekawych ofert. Ty pewnie już je znasz (bo na pewno non stop przeglądasz ogłoszenia) i podejrzewam, że znajdziesz jakieś "ale", ale mnie to mało obchodzi. A z taką postawą długo będziesz szukał.

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-sprzedam/gdynia-3-pokojowe-na-sprzedaz-cena-do-negocjacji-ogl8628156.html

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-sprzedam/2-pokoje-w-nowym-budownictwie-ogl8636753.html

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-sprzedam/mieszkanie-gdynia-ogl8639531.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Brawo koleżanko, ale myślę, że to i tak zbytnie poświęcenie jak dla takiego buraka, który nie potrafi kulturalnie spytać o opinię - zresztą styl jego pisania zadziwiająco przypomina naciągacza, może to jego alter ego ?

Ale naciągacz i tak napisze, że kolega kulturalnie pytał, farsa :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
meribel pisalem zes glupi? kazdy Twoj post jest tego dowodem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie ma to jak siła argumentu :D do budy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
~Nola
przepraszam ale troszke tez mnie nerwy ponosza czytajac forum bo kazdy sie wymądrza, ludzie sie kłoca, troszke groźna atmosfera tu panuje a malo kto ma racje. ( ciegne jest córka dewelopera i mirabel i jeszcze ktos i wieczna wojna) i bardzo czesto odbieganie od tematu i cisniecie po kazdym kto sie nawinie. Ale zgadza sie zbyt ostro sie czasem odzywam, sorry ; )

naprawde ciezko mi cos znaleść bo by spełniało
- do 300k
- 2000 rok w gore
- okolo 50 m
- blisko centrum

to i nerwy puszczaja jak sie cos cudem uda fajnego znalesc a Cie zjada ze dno, rudera, albo zadupie i dodatkowo nic lepszego nie pokażą (a ja mam ciagle złudzenia ze te forum jest wlasnie po to zeby ludzie którzy sa na miejscu/znaja sie cos tam doradza i pomoga. Ja np tego nie rozumiem, jak ktos wchodzi na te forum to w jakims konkretnym celu. Pomoc? czy wrecz przeciwnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lekko nie jest, jest tylko jedna oferta ktora spelnia te wymagania a przesledzilem setki ofert z kazdego serwisu

http://otodom.pl/mieszkanie-gdynia-maly-kack-53,50m2-2-pokoje-335000-pln-id23956329.html

to jest spoldzielnia 4 osobowa... nie ma prezesów, masy ludzi ktorych trzeba oplacic, zeby tak zszedl na 280-290 to był brał... budynek z 2013-2014

no i jak mam znalesc taki standard, taki rok, wielkosc itp? jak zyje nie umiem znalesc takich ofert/ pomijajac wiczlino/pogorze.oksywie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A bardziej zależy Ci na 50 m2 czy zmieszczeniu się w 300 tys. ? Nie interesuję się rynkiem gdyńskim, ale jeżeli NOWE mieszkania w Gdańsku, 10 minut od centrum i Wrzeszcza stoją po 300 tys. za 3 pokoje, to chyba tym bardziej problemem nie jest znaleźć za 300 tys. 2 pokoje w Gdyni w promieniu 10 minut od centrum ? Zlituję się:

http://www.eurostyl.com.pl/amareno/tabelalokali.html#city=&type=&name=483326&budynek=&date=&world=&pi1=0&pi2=4&p1=0&p2=2&pu1=50&pu2=60&pr1=200000&pr2=400000&is=1&t=inwestycja&sort=termin_odbioru&dir=up&oferta_miesiaca=0&promocja=0&mieszkanie_dla_mlodych=0&

http://www.apartamentynapolanie.pl/oferta/tabelaapartamentow.html

I tak będziesz chciał wnętrze urządzić po swojemu, więc musisz być głuchy na to, że ktoś wydał tyle a tyle na kafle, które Ci się nie podobają a zawyża to potem wycenę. Więc czy używane czy nowe i tak włożysz w zasadzie tyle samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
chlopie skad ja wezme dodatkowe 50k-60k na wykonczenie ? :) jak bym mial 350-360 to bym szukam uzywanych do 360; ) albo wlasnie nowe plus wylonczenie a 300 to definitywny max teraz wiec szukam uzywanych i jest bida
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie chłop ino szlachcic.

Trzeba było tak od razu a nie zawracasz ludziom tyłek - niedziwne, że nic nie możesz znaleźć, skoro zamierzasz wejść do używanego tak jak stoi, zaakceptować czyjeś kolorki, meble, brodzik, itd. i nic nie wkładać w remont i wyposażenie. Wtedy rzeczywiście musi być do 300 tys. używane. Jeżeli chcesz używane zrobić po swojemu, to nie ma różnicy czy kupisz nowe czy używane za te 300 tys. Swoją droga ograniczony budżet a wyposażenie liczy sobie na 1200 zł / m2. Hehe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
poszukiwacz tak jak pisalem wyzej sam poszukaj i nawet nie pytaj na forum bo jakie beda odpowiedzi to sam juz wiesz. jak chcesz poczytac ludzka zawisc i zazdrosc to wrzucaj na forum a jak chcesz spokojnie kupic to popytaj znajomych i posrednikow. powodzenia.

poszukiwacz wszedlem na ogloszenia w Gdyni, ogloszen do 300 tys jest ogromna ilosc. ale ja nie jestem Toba i mam inne spojrzenie na dane mieszkanie. wiec szukaj wybieraj i kupuj.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
poszukiwaczu

wydaje mi się że w Twój problem polega na tym, że masz bardzo sprecyzowane wymagania i być może są one za wysokie do budżetu, którym dysponujesz. Ponadto koncentrujesz się na obszarze Trójmiasta gdzie mało się buduje przez co ceny są stosunkowo wysokie i nieadekwatne do tego co te lokalizacje sobą reprezentują, Kack to ani nie centrum ani nie pas nadmorski. Wg mnie południowa Gdynia ma najmniej korzystny wskaźnik ceny do lokalizacji z całego trójmiasta.

Tak jak ktoś napisał ofert do 300 tyś za 2 pokoje jest mnóstwo w dzielnicach jakie cię interesują, kwestia znalezienia kompromisu pomiędzy budżetem i Twoimi oczekiwaniami.

ja sugeruję abyś rozszerzyła zakres poszukiwań o Witomino, Wielki Kack i Karwiny i o budynki od 1995 roku.

Jeszcze jedna uwaga, wykończenie nowego 2 pokojowego mieszkania w średnim/przyzwoitym standardzie (w każdym razie w lepszym niż te z załączanych przez Ciebie linków) to kwota rzędu 35k a nie 50-60k.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
MOim daniem poszukaj po prostu mniejszego metrażu, za to z funkcjonalniejszym układem. Co z tego, że masz ponad 50 m, jeśli masz tam tylko dwa pomieszczenia z oknem i jakiś dziwny długi korytarz. Wiele mieszkań ok 40m, albo nawet zdarzają się 30 kilkumetrowe, które będą funkcjonalnie podobne do tego, a za mniejszy metraż mniej zapłacisz. Do tego tam jest chyba ogrzewanie gazowe, więc zapłacisz więcej za eksploatację.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo to jest wodolejstwo, wymysla na poczekaniu przyklady aby uwiarygodnic swoja pseudo wiedze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nawet nie wodolejstwo, to po prostu zawiść z mojej strony :D Chyba sprzedam swoje bezkredytowe M4 i kupię 50 m2, ale za to z sauną... hahaha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mieszkanie piękne i warte tej ceny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, gdzie lepiej kupic
- gdynia łanowa nowe
- chwarzno wiczlino nowe
- czy reda/rumia nowe
- pogórze nowe

skad bedzie lepsza komunikacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Rejkojmia i ubezpieczenie (3 odpowiedzi)

Witam , pół roku temu kupiłem mieszkanie i wychodzi mi wilgoć. Izolacja fundamentu jest źle...

jakie drzwi ? (27 odpowiedzi)

Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to całkowicie nie...

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

do góry