Widok

Ochrona?

Chciałabym napisać swoje odczucia po wczorajszej imprezie a dodaję, że nie będą to słowa uznania. Po raz pierwszy od długiego czasu postanowiłam wyjść z domu i się pobawić, było to trudne bo mam dwoje małych dzieci ale udało się :) Koncert zespołu Boys miał być o godzinie 23, niestety spóźnili się i byli coś około 2 w nocy. Wynagrodzili wszystkim czekającym bo koncert był udany. Chcę jednak napisać o obsługa która tam pracuje a konkretnie o ochronie. To jest po prostu porażka po całości. Oczywiście nie wszyscy. Ochrona pracująca na sali i sprawdzająca bilety była jak najbardziej w porządku, mili,sympatyczni i pomocni. Zastrzeżenia mam do dwóch ochroniarzy którzy stali przy wyjściu. Jeden łysy widać, że się stylizował na "Facetów w Czerni" ( stylizacja zupełnie nie udana ) a drugi wieeelki ale nie ma to nic wspólnego z mięśniami, raczej bym napisała, że lubi dobrze i tłusto zjeść. W związku z tym, że na sali było duszno, kiepska klimatyzacja albo wcale jej nie było, poczułam się źle i nie z powodu alkoholu tylko mojej choroby jaką jest cukrzyca. Poszłam więc do ochrony stojącej przy wyjściu i poprosiłam ich czy pomogli by mi odebrać kurtkę z szatni bo kolejka jest długa a ja nie
Moja ocena
FACE Club Gdynia kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
i co dalej.... zabrakło słów ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ochrona

czy to początek pisanej przez M. powieści ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stronie klubu pisałaś o sprawie w sadzie i jestem bardzo ciekawa jak się ta sprawa rozwija? Prokuratura juz coś działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani "psychiczna" Maja może się pochwali jak tam w sądzie te sprawy i takie tam inne sie toczą bo ciekawi jesteśmy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry