Widok

Ochrona

Jaką ochronę polecacie i jaka poszukuje pracowników. (Nie do sklepów) jestem bez orzeczenia niepełnosprawności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam taka co pilnuje budowy . Zamykam brame siedze w budzie i oglądam telewizje. Kimac tez mogę . Minus to zarobki mala kasa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co to znaczy mała kasa, czy nie potrzebują ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostawalem 1200 zależy od godzin na reke , ale teraz mam dostawac nie mniej niż 1500 . Ale mam blisko to nie wydaje na dojazd. Na razie nie potrzebują.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukasz cieciowania a nie pracy w ochronie ! Stróżowanie inaczej mówiąc dozorowanie to nie ochrona !!!!!! W takiej pracy to musisz miec niepełnosprawność ! Jeżeli jesteś zdrowy to dlaczego chcesz wykonywać zajęcie dla osób które potrzebują takiej lekkiej pracy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ty myślisz ze może w ochronach biedronkach i handlu zapiep**ać po 14godz codziennie bez przerw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam raczej DOBRZE nie jest .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

marian przeczytaj najpierw gdzie on szuka pracy napisał że nie sklepy - więc szuka typowego cieciowania . A na ciecia to trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadnej... w Polsce nie ma Agencji Ochrony są, a raczej zostały Zakłady Pracy Chronionej. No chyba, że masz broń i znasz język + masz kontakty :), ale wtedy nie szukasz pracy na forum. Firm w stylu Kowalsky Security ochrona monopolowego jest od groma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

na szczęście znalazłem prace na bramę od 1 kwietnia bez żadnej grupy niepełnosprawności mało godz bo 150h ale bez niedziel i stawka 9,4 za 1h. Lepszy rydz niż nic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super praca ! Jesteś ambitny :))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Praca

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

do góry