Widok

Od ilu lat na "Uniwersytet potworny" do kina?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mąż się uparł żeby zabrać córkę do kina (jeszcze nigdy nie była).
Córa ma 3 lata 2msc. Problem w tym że staram się jej dobierać bajki bez przemocy i strachów (jest wrażliwa i wszystko bardzo przeżywa). Mąż chce ją zabrać na "Uniwersytet potworny" ale jak oglądam zwiastun to zastanawiam się czy to będzie dobra bajka dla 3 latka... Oglądałam np scenę kiedy ten niebieski potwór wchodzi po ciemku do pokoju żeby kogoś przestraszyć i święcą mu się w ciemności oczy na czerwono... Niby zaraz zapalają światło i jest śmiesznie ale sama nie wiem... 3 latek na taką bajkę? Do tej pory oglądała tylko mini mini, jim jam.. Puściłam jej zwiastun to się tylko zapytała "czemu potwór ma czerwone oczy"...
Czy ktoś był z dzieckiem na tym filmie i może powiedzić czy 3 letnie dziecko może się bać albo jest tam jakaś "głupia" scena gdzie ktoś się bije itp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam z 9 latkiem - niestety bajka dla 3 latka to nie jest za bardzo , jest dosć trudna w odbiorze myślę ze 5 lat to minimum, żeby tez dziecko rozumiało o co w niej chodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Córka obejrzała zwiastun i się śmiała, ale te czerwone oczy, ta pani ślumak z biblioteki też jakaś przerażająca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mąż był z synkiem (5 lat). Myślę że to nie jest film dla 3 latki. 5 lat to minimum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
też odradzam. w tym wieku najlepiej na poranek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mąż był z 3.5 letnim synkiem na Minimkach, byli oboje bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam z córcią i jej kolegą 4,5 roku i moja trochę się bała a kolega bardzo, większość filmu spędził na mamy kolanach i po raz pierwszy kiedy byliśmy w kinie mówił że chce wyjść w trakcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nasz 3,5 latem wysiedział cały i była bardzo zadowolony, ale może dlatego ze kilka razy już wcześniej oglądał "Potwory i s-ka" :) znajomi byli ze swoimi dziećmi w podobnym wieku i też się dzieciakom podobało. Myślę, że wszystko zależy od konkretnego dziecka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Mały prezent z okazji ślubu (92 odpowiedzi)

Szukam inspiracji. Coś fajnego. Niezobowiązującego. Ślub kolegi(Męża) z dzieciństwa,...

Co na 1. rocznice ślubu? Jakieś ciekawe pomysły? (11 odpowiedzi)

Witajcie, Chciałabym z mężem jakos miło spedzic czas w pierwsza rocznice ślubu, nie chodzi o...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

do góry