Widok

Oddaliśmy swoją wolność PISowskiej władzy.

Jak było do przewidzenia, PIS będzie odbierał nam krok po kroku wolność. Nie ma potrzeby przypominać jak to się odbywało w Parlamencie, mediach , Trybunale Konstytucyjnym, prokuraturach i sądach. Przekroczyli już linię, za którą stoją represje wobec protestujących przeciwko nim. Tak stało się z Władysławem Frasyniukiem. Państwo PIS działać zaczęło jak Putinowska policja. Nie łudźcie się że to jest jakiś jednostkowy przypadek, że policja działała zgodnie z prawem. Owszem, działa zgodnie z prawem, które to zostało tak zmienione, by nie można było w sposób wolny protestować na jego łamanie przez bandycka ekipę Kaczyńskiego.
Bez walki, bez protestów, jak nieświadomy ciemny lud oddaliśmy Polskę w ręce szaleńca- dyktatora. Nie ma w tej chwili szansy na demokratyczne obalenie tego chorego reżimu.
Możemy sobie podziękować za bierność i brak postaw obywatelskich wobec poczynań PISowskiej włądzy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Frasyniuk ma kolejny powód do kombatanctwa. Drogi garniturek mu wymiętolili ;)
Może przypomnieć ci, jak wyglądała interwencja Policji na Marszu Niepodległości w 2011?

> Nie łudźcie się (...) że policja działała zgodnie z prawem.
> Owszem, działa zgodnie z prawem...

1. Zatem policja działała zgodnie z prawem, czy nie?

> zgodnie z prawem, które to zostało tak zmienione, by nie można było w sposób wolny protestować

2. A dokładnie: jakie przepisy prawne w tej dziedzinie zostały zmienione przez "bandycka ekipę Kaczyńskiego"?

Dwa proste, konkretne pytania. Oczekuję równie konkretnej odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17

Sadylu, Ty reprezentujesz tutaj inny system wartości, daleki od mojego. Jestem wolnym człowiekiem i widzę jak moje wart ości są deptane i zawlaszczane a ja nie mogę nic na to poradzić. Tobie wystarczy to co ci wcisna, i do czego przywykles. Mnie to nie wystarczy. Ciebie przekonuje że policja działa zgodnie z prawem. Bez znaczenia dla Ciebie jest to dlaczego i jak te prawo zmienił. Gdy Błaszczak wyda policji ostrą amunicję i wyda rozkaz jak Kociolek, też będziesz twierdził że działali zgodnie z prawem. Nie jesteś w stanie pojąć co jest skutkiem a co przyczyną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Ty reprezentujesz.. Tobie wystarczy...Ciebie przekonuje...Bez znaczenia dla Ciebie...będziesz twierdził

Nie prosiłem o ocenę i analizę mojej osoby przez ciebie, bo mało mnie ona interesuje.
Prosiłem o prostą i rzeczową odpowiedź na moje dwa pytania, zrozumiałe nawet dla średnio rozgarniętego przedszkolaka.
Jak widać...wolisz uchylanie się od odpowiedzi wprost.
Czyżby oficer prowadzący miał zagwozdkę z merytoryczną odpowiedzią i kazał to zatuszować nic nie wnoszącym bełkotem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

O czym ja mam z tobą dyskutować ? Tobie będą pluli w twarz, będziesz mówił że deszcz pada.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

jaq jak ci tu źle to emigruj do niemiec nikt cię tu na siłę nie trzyma co jest jednocześnie dowodem na to że to wolny kraj ;P jak będziesz tam grzecznym emigrantem to może łaskawszym okiem spojrzymy na ewentualną twoją relokację ;]
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zawsze będzie mógł tam dorobić internetowym hejtem na temat np. muslimów.
Pytanie tylko, czy w "wolnym kraju", jakim są Niemcy, odważy się napisać choć jedno negatywne słowo nt muslimów, w sposób, w jaki "w ciemiężonej przez PiS-owskie bandy" Polsce, pisze o PiS-ie ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Jaq-u, podziwiam, że chce Ci się gadać z tym gościem, który najwyraźniej ma jakąś niezaleczoną traumę, która objawia się syndromem jakiegoś "oficera prowadzącego". Zresztą jego ksywka dużo wyjaśnia - trochę jakbyś rozmawiał z kimś, kto na każde pytanie odpowiada "pomidor".

>jakie przepisy prawne w tej dziedzinie zostały zmienione przez "bandycka ekipę Kaczyńskiego"?
Jeżeli ktoś zadaje takie pytania, to znaczy, że jest nieprzygotowany do rozmowy. Na pewno forum nie jest od tego, aby uzupełniać czyjeś braki wiedzy.

A wracając do meritum..... w Polsce PIS wprowadził ustrój bolszewicki. Zasadą ustroju bolszewickiego jest, podobnie jak w powieści Orwella, istnienie prawnie usankcjonowanych grup o różnych prawach.

I tak - jest grupa, która sama o sobie mówi, że jest grupą Panów.
Grupa ta uchwaliła sobie prawo pozwalające na urządzanie pseudo-religijno-żałobno-państwowych manifestacji cyklicznych, które w istocie są propagandowym wiecem partyjnym, mającym wyższą rangę od wszelkich innych.

Nic nowego.... tak było też w I PRL, tak było też w komunistycznej Rosji. Na wiecach tych zbiorowo definiuje się wroga, podkreśla się zagrożenie, zwiera się szeregi, jednym słowem utrzymuje się mobilizację na odpowiednim poziomie. Co ciekawe, nigdy tam nie padają konkrety, a zawsze ogólniki i pomówienia. Na te "wiece" przyjeżdżają aktywiści z gotowymi plakatami propagandowymi i plakatami poparcia. Podstawowym celem wieców jest wprowadzanie podziału w społeczeństwie.
Wiece te mają charakter partyjno-państwowy. Rozdział pomiędzy interesem Państwa i Partii zostaje zatarty a podkreślana jest spójność interesów Państwa i Partii w walce ze wspólnym wrogiem.
Na wiecach tych zwykle określa się wroga przez nadanie mu pewnych atrybutów. I tak oto np. biała róża stała się symbolem nienawiści i głupoty, a ci którzy ją trzymają w ręku automatycznie posiadaczami wymienionych cech.

Oczywiste są także inne atrybuty wieców - a więc mównica - tu : drabinka, wspomniane wcześniej plakaty no i oczywiście państwowa machina bezpieczeństwa. Zabezpieczenie partyjnych wieców poprzez zwarte kordony służb państwowych służy potwierdzeniu siły, z jaką Partia dzierży władzę i wystraszeniu wszystkich innych, którzy mogliby w to wątpić.

Co jakiś czas Partia przeprowadza też pokazówkę, jaką było ostatnio wyniesienie Frasyniuka. Nic nowego.... w I PRL stosowano podobne metody - zastraszano, przeprowadzano pokazowe procesy, wsadzono do więzienia dlatego, by innym wybić skutecznie z głowy jakiekolwiek formy korzystania z teoretycznie przysługującego prawa do wolności zgromadzeń.

Klasyka gatunku.
No cóż.... będzie po tym wszystkim trochę sprzątania, niektórych pewnie czeka Trybunał Stanu. Ważne, aby wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miewam ostatnio podobne odczucia, choć może jeszcze nie w tak czarnej odsłonie. Kwestia czasu zapewne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

zawsze tak było i w IRP i w PRL-u i IIRP w 3 i 4 też tak będzie, ci co dorwą się do władzy szybko zapominają o co walczyli i bardzo szybko zmieniają się im priorytety, nie rozumiem tylko dlaczego tak bardzo pragniesz być pucybutem niemca ? naprawdę łykasz to że ślimak to ryba ? za PRL-u rosjanie du.czyli Polaków teraz niemcy się za to zabrały , a ty się jeszcze podstawiasz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Niemcy ?
A nie przypadkiem np. Irlandczycy ?

A.... no tak, teoria wroga. Niemiec idealnie się nadaje na wroga. Wykupił np. w Polsce większość drogerii, a poprzez dyskonty łupi Polaków z pieniędzy na świeżo pieczone bułeczki. Do spółki zresztą z Portugalczykami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

tak skydiver zaraz zaczniesz udowadnaiać że to łotysze trzęsą całą europą, ale niestety tak nie jest....

prosta sprawa polskie społeczeństwo jest przeciwne przyjmowaniu islamistów - dlaczego tego nie uszanować ? dlaczego trzeba deptać przekonania obywateli jakiegoś państwa i ingerować w nie ? nie tak dawno przerabialiśmy układ warszawski - jak się jakiemuś społeczeństwu coś nie podobało to się to społeczeństwo "prostowało" był to zazwyczaj przymus militarny (bratnią pomocą zwany) teraz jest to samo tylko przymus militarny zmienił się w ekonomiczny, ale to taki sam nacisk na społeczeństwo które po prostu chce swój dom umeblować po swojemu, a nie pod widzimisię sąsiada.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

>>jakie przepisy prawne w tej dziedzinie zostały zmienione przez "bandycka ekipę Kaczyńskiego"?
> Jeżeli ktoś zadaje takie pytania, to znaczy, że jest nieprzygotowany do rozmowy.

Okaż swoje przygotowanie do rozmowy i podaj konkretne przepisy prawne, na które powołuje się Jaq,

Wg mnie, osoby "nieprzygotowanej do rozmowy", karalność zakłócana legalnych zgromadzeń wynika z art 260 KK - Ustawy uchwalonej przez Sejm II Kadencji w dniu 6 czerwca 1997 r.
"Kto przemocą lub groźbą bezprawną udaremnia przeprowadzenie odbywanego zgodnie z prawem zebrania, zgromadzenia lub pochodu albo takie zebranie, zgromadzenie lub pochód rozprasza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
Czy PiS coś zmieniał w tym przepisie od czasu jego uchwalenia, bo może faktycznie coś przeoczyłem?

I kto wie, co w 1997r porabiał męczennik Frasyniuk? Tak, brawo... był posłem tegoż Sejmu ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Poczytaj sobie ustawę, a nie żebraj o podanie ci na tacy przemielonej papki.
Chyba, ze masz problem ze zrozumieniem tego co czytasz.

Ustawa zawiera regulację, że demonstrację i kontrdemonstrację musi dzielić co najmniej 100 metrów.
Jednocześnie uprzywilejowuje „zgromadzenia cykliczne” w sposób legalizujący działanie prawa wstecz.

Duda niby to zakwestionował we wniosku do TK, ale przecież w II PRL nie ma Trybunału Konstytucyjnego.
Jest za to jakaś Grupa Kolesi z kilkoma przypadkowymi przechodniami, od których duda odebrał ślubowanie na tzw. Sędziów.

Ten samozwańczy twór uznał, ze przepisy nowelizacji Prawa o zgromadzeniach odnoszące się do zgromadzeń cyklicznych są - co do zasady - zgodne z konstytucją. Tak samo ocenił także przepisy przewidujące stosowanie nowego prawa wstecz w odniesieniu do zgromadzeń kolidujących ze zgromadzeniami cyklicznymi.

W efekcie mamy coś, co nie jest prawem, bo jest obarczone wadą wyroku wydanego przez przechodniów w roli Sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Jaq nazwał to dosadniej.
Jakiekolwiek decyzje wydawane w oparciu o to coś nie mają wartości w obiegu prawnym, a osoby odpowiedzialne za doprowadzenie do powstania alternatywnych organów władzy uzurpujących władzę wbrew Konstytucji zostaną osadzone przez Trybunał Stanu.

Frasyniuk do tego nic nie ma.
Za ten stan rzeczy odpowiada pan duda oraz jego wyłączny zwierzchnik jakiś poseł kaczynski.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Ustawa zawiera regulację, że demonstrację i kontrdemonstrację musi dzielić co najmniej 100 metrów.

"Jeżeli wniesiono zawiadomienia o zamiarze zorganizowania dwóch lub większej liczby zgromadzeń, które mają zostać zorganizowane chociażby częściowo w tym samym miejscu i czasie, w szczególności w odległości mniejszej niż 100 m pomiędzy zgromadzeniami, i nie jest możliwe ich odbycie w taki sposób, aby ich przebieg nie zagrażał życiu lub zdrowiu ludzi albo mieniu w znacznych rozmiarach, o pierwszeństwie wyboru miejsca i czasu zgromadzenia decyduje kolejność wniesienia zawiadomień."

Jest to dosyć logiczne i oczywiste. Unika się dzięki temu potencjalnej konfrontacji.
Nigdzie nie piszą w ustawie, że pierwszeństwo ma zgromadzenie zgłoszone przez PiS, zatem przepis ten jest idealnie symetryczny dla wszystkich uczestników życia publicznego.

> Jednocześnie uprzywilejowuje „zgromadzenia cykliczne”.

Owszem. Ten przepis został ewidentnie napisany pod "miesięcznice smoleńskie".
Kłania się, postulowane od wielu lat przez środowiska wolnościowe, vacatio legis na nowe przepisy, wynoszące 6 lat.
Ani obecna, ani poprzednie ekipy u władzy nie potraktowały poważnie tego postulatu, bo wolą "bieżączkę" czyli to, co akurat może im podnieść notowania w sondażach.
Jednak nadal nie rozumiem, dlaczego ten akurat przepis miałby powodować, "by nie można było w sposób wolny protestować na jego łamanie przez bandycka ekipę Kaczyńskiego".
Czy Policja rozpraszała LEGALNE wiece, pikiety czy pochody organizowane np. przed koderastów? Czy Policja rozpraszała stada wściekłych bab z macicami na parasolkach, które same nie wiedziały za czym demonstrują, a wiedziały jedynie, że przeciw Kaczorowi?

Frasyniuk zakłócał w nielegalny sposób legalne zgromadzenie i Policja miała nie tylko prawo ale i obowiązek interwencji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Sky- nie warto sypac perel przed wieprze. Ich nic nie przekona. Nie można oczekiwać od kota by jadł truskawki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

>Frasyniuk zakłócał w nielegalny sposób legalne zgromadzenie i Policja miała nie tylko prawo ale i obowiązek interwencji.

Ze niby które zgromadzenie było legalne ?
"Miesięcznice smoleńskie" jak eufemistycznie nazywasz cykliczne wiece nienawiści inspirowane przez posła kaczynskiego nie są zgromadzeniem zorganizowanym w zgodzie z prawem. Decyzja o ich lokalizacji jest wydana w oparciu o przepis, który obarczony jest wadą prawną, ponieważ o konstytucyjności tego przepisu zdecydował sondaż uliczny kilku przechodniów.

To tak jakbyś kupił rower od pasera. To, ze podpisałeś umowę nie świadczy wcale, ze jest on twój, chocbys go kupił w dobrej wierze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość) - taki napis widzę prawie zawsze, kiedy wchodzę na forum hydepark. Podejrzewam, że w pododdziale "polityka" frekwencja jest jeszcze mniejsza. To jak to się dziej, że sadyl zgarnia 15 minusuów w godzinę? Jakiś maniak biega po mieście, loguje się pod wszystkie free wi-fi i minusuje? Tacy ludzie nazywają się psychofani i powinni być poddani obserwacji.

Co do ulicznej opozycji, to będę dobry i dam wam radę. Zróbcie opcję zerową, bo z piachu bicza nie ukręcicie. Czy też wyżej ch. nie podskoczycie - mówiąc bardziej dosadnie.
Jeden szef nie płacił na dzieci i wystawiał sobie faktury za nic. A portale społecznościowe rozgrzały się do czerwoności, ciągle wyciekają plotki, że forsa z puszek była ordynarnie kradziona.
Drugi wodzirej dostał 6 i pół roku za zniszczenie życia kilkudziesięciu czy kilkuset dziewczynom. A na marszach biegał z helikopterem na głowie i krzyczał, ze strach, strach rany boskie. Wyrok skandalicznie niski swoją drogą, prokurator powinien natychmiast apelować.
A teraz pan Władek, co tak krąży między polityką a ciężarówkami kupionymi, jak twierdzi, za pieniądze pochodzące pośrednio od tajnego współpracownika o pseudonimie Zeg, a nazwisku nie wiem jakim. Solorz? Żak? Krok? Człowiek wielu nazwisk i pseudonimów w każdym razie. Sam pan Władek regularnie poddawał się pod osąd wyborców i regularnie dostawał od nich lanie. Bluzganie w programach Moniki Olejnik to trochę mało, żeby ludzi poderwać.
Jeszcze płk Mazguła....
Jakiś Kasprzak w tureckim sweterku w reniferki...
I Roman Giertych kiedyś skakał hop hop hop.... Ale nie wiem który Roman Giertych, bo słyszałem, ze jest dwóch. Faszysta Giertych oraz ceniony prawnik i autorytet Giertych.
Zacznijcie od nowa. Może młodemu Stuhrowi zapłaćcie, chłopak jest popularny i lubiany. Może Kayah zaśpiewa jakiś poruszający protest-song o demokracji? Jandy i Olbrychskiego raczej bym nie ruszał - wyczerpali możliwości. Za to Mateusza Damięckiego ostatnio widziałem jak leżał na kanapie i grobowym głosem opowiadał, że boi się wycierać na basenie tęczowym ręcznikiem oraz że władza zagraża jego życiu i zdrowiu. Chwię potem opoiwadał, jak to cudownie żyje mu się w Rosji. Ma chłopak potencjał.
Do roboty w każdym razie. Upały idą i garstka komunistycznych emerytów zacznie się wykruszać.
I popracujcie nad narracją. Bo wynieść Kołakowską z trasy parady równości to triumf prawa, a wynieść pana Władka to nazizm, zbrodnia, pałowanie, ludobójstwo i gazowanie cyklonem b? No dajcie spokój... Przecież sami z oburzeniem cytujecie Lisa, który twierdzi, że zacytował Kurę, która, jak twierdzi Lis, powiedziała, że ciemny lud wszystko kupi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Narracja z drabinki w partyjno-państwowe seanse nienawiści zaczyna przynosić efekty w postaci ofiar jak ta powyżej.
Idź chłopie ochłoń, zażyj tlenu z klina napowietrzającego.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kruk czy wrona, jak tam się gościu nazywasz : co Polska zawdzięcza Tobie ? Co osiągnąłeś i kim jesteś ? Pochwal się, może warto byś się podzielił z nami swoimi osiągnięciami z dziedziny walki o wolność i biznesu. Jeżeli twój życiorys i pakiet osiągnięć będzie bliski osobom które wymieniłeś w swoim tekście, to osobiście złożę ci wyrazy szacunku. Jeżeli jednak jesteś typowym kundelkiem gryzącym po kostkach to zamilcz Waść. Bo ran ich nie jesteś godzien całować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale kogo konkretnie? Konrada Materny? No nie sprzedałem żadnej kobiety do zagranicznego burdelu. Przyznaję. Stanu wojennego też nie wprowadzałem jak płk. Mazguła. Ani dziennikarza żadnego nie wystawiłem facetom z WSi, jak to mecenas Giertych z panem Sumlińskim postąpił. Resortowym biznesmenem też nie jestem, jak człowiek wielu nazwisk i pseudonimów. Lewych faktur również nie wystawiałem, jak Kij zwany Kucem. Lipa, panie, lipa. Wymieniałbym dalej, ale i tak złamałem wspomnianą już przeze mnie zasadę: nie gadać z funkcjonariuszami. Idoli oczywiście gratuluję i miłego całowania ich w cokolwiek tam lubisz życzę
A tak na koniec. To są osoby publiczne. Atak ad personam to nie jest skuteczna metoda blokowania prawa do ich oceny, czy krytyki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

@Kruku:

Zacznę być zazdrosny. Dorobiłeś się sześciu minusów w 49 minut :D

Podejrzewam, że te dwa megafony muszą jakoś uwiarygadniać przydatność. Że niby tyle osób czyta forum i "własciwie" ocenia wypowiedzi tu piszących, choć samemu się nie ujawnia.
Jeśli ich oficer prowadzący daje się na to nabierać.. to ok. Co im będę żałował :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czyli jesteś takim typowym, polskim kundelkiem . Poszczekać, obsikać, to wszystko co możesz osiągnąć. Jeden burek warty drugiego. Skończcie jednak to swoje pie****mento o funkcjonariuszach i agentach, i nie psujcie mojego tematu. Temat poświęcony jest wszak roli jaką zdobyła wasza partia w Polsce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

> typowym, polskim kundelkiem

Rozumiem, że wolisz rasowe owczarki niemieckie? ;>

> nie psujcie mojego tematu

Zrobiłeś mi jutrzejszy dzień. THX ;]

> wasza partia

Znaczy.. czyja?
Bo jeśli ktoś z faktu, że nie cierpię gnojstwa, wyciąga wniosek, że popieram PiS, to jest to plus dla PiS-u... choć implikacja ta nie jest prawdziwa ;)

A za Kruka odpowiadać nie zamierzam, choć mam swoje spostrzeżenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Żaden z moich argumentów nie został podważony. Ani nawet skomentowany. Bo nie mógł być. Miłego dnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

>od tajnego współpracownika o pseudonimie Zeg, a nazwisku nie wiem jakim.
>Ale nie wiem który Roman Giertych, bo słyszałem, ze jest dwóch.
>wyciekają plotki, że forsa......

Faktycznie, żaden z argumentów nie został podważony, bo ich tam nie było.
Argumenty zwykle nie pływają w gnojówce
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Brawo , kruk przytoczył portal Pudelek jako swoje źródło wiedzy. Brawo, jestem pod wrażeniem źródła i wiedzy. Chociaż, czym od niego różnią się od niego rządowe media ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co z tego, że pudelek?
Informacja jest prawdziwa, lub nie, bez względu na źródło pochodzenia.
A nawet pudelek na zamieszczanie fałszywych informacji by sobie nie pozwolił, bo szkoda im kasy na przegrane procesy.

Jeśli napiszę na ścianie "X jest złodziejem" to wiarygodność tego przekazu zależy od tego, czy użyłem farby Fluggera czy najtańszej marketówki? A do tego własnie sprowadza się twoja wypowiedź, z braku merytorycznych kontrargumentów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dziś przypada radomskiego rocznica czerwca 76.
Wtedy to oddziały ZOMO, będące w istocie bojówką partyjną spacyfikowały Polaków.

Wczoraj odbyła się w Radomiu demonstracja Polaków sympatyzujących z KOD upamiętniająca te rocznicę.
Oddziały Młodzieży Wszechpolskiej, które z bolszewicką bojówką nie mają nic wspólnego, a raczej są partyjnym think-tankiem wzięły udział w spotkaniu z użyciem argumentów w postaci pieści.

Historia zatoczyła koło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obchody wydarzeń radomskich organizowane przez formację zrzeszającą m.in. byłych ZOMO-wców są jawną kpiną z ofiar tych wydarzeń.
Jeśli dostali po gębie, to całkiem słusznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Propaganda bolszewicka zawsze była mistrzem niewiarygodnych scenariuszy.
KOD pobił się sam, Przemyka załatwili sanitariusze, a Rulewski udawał z tym zębem.

>Jeśli dostali po gębie, to całkiem słusznie

Kiszczak : "Bijcie tak, aby śladów nie było"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak nazywa sie tych ,co słuza obcym?nie zdrajcow..sprzedawczykow własnego anrodu?
co za to powinno byc? jak nie
czapa!

poza tym --twoim trybem odwracania kota ogonem----------zobacz --jakie my mamy problemy z agresja swoich braci!
a ty chcesz sciagnac jeszcze wiecej problemow

niewolniku banksterow i Sorosa..wyciagasz z szafy wszelakie sprawy,ktore ani twoich mocodawców,ani poprzednia władze
ani finansjere nie obchodziło nic a nic
ani mordowani ksieza
ani ksieza wogole..chyba ze interesy z nimi
ani wiara
ani chrzescijanstwo
ani Wałesa
ani Frasyniuki i inne second handy

bo nie wasze orginalne markowe pomysły

Trynkiewicz podobno nie lubi Kaczynskiego--nie uwazasz ,ze go wrobili i trza byłoby uniewinnic i bahaterem KOD-u zrobic?
wierze,ze sie da

niewolniki--ale propagandy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oj tak, tak.
A pan doktor się zamyślił, ręką brodę podparł i po głowie się podrapał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

... a wierszówka leci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co to jest wierszówka ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wujek gugiel ci umarł?
Sądzisz, że idiotycznym pytaniem przykryjesz meritum?

OJP...
Po prostu MUSISZ być wynajęty przez PiS. Jako naprzykładowy kretyn robiący za opozycję. Nie widzę innego logicznego sensu w twej działalności.
Nie sądzę, aby nawet najgłupszy przedstawiciel Służb, wpadł na pomysł aby cię wynająć do antypisowskiej roboty.
Bo to, co piszesz, to szczyt żenady jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

>Po prostu MUSISZ być wynajęty przez PiS.

Męczysz mnie już tym swoim pierd****eniem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sky : Zostaw, to war..t.
Ona ma swój krótki zbiór epitetów dla adwersarzy. Było coś o "prowadzącym" i się wypaliło, wierszówka też już była chyba rok temu, ale teraz powraca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty (7 odpowiedzi)

Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty

do góry