Widok

Oddział Chirurgiczny

Nikomu ale to nikomu nie życzę leżenia na tym oddziale. Jak dla mnie powinien on być natychmiast zamknięty. Po pierwsze brak potrzebnych leków na oddziale chociaż to Pikuś do pozostałych tam sytuacji. Po drugie zapisywanie na operacje które odbywają się po 5 dniach od przyjęcia. Brak przepustek do domu. Kolejne bardzo negatywne podejście do pacjentów przez osoby tam pracujące. Słyszy się teksty w stylu proszę przyjść do mnie ja do pani latać nie będę do osoby starszej ledwo chodzacej po zabiegu, kolejny jak oddziałowa dzwoni na zapis na badanie dwóch pacjentów i tekst mam dwóch pacjentów na badania jeden lepszy od drugiego. Krzyki jak osoby po operacji nie wyniosą talerzy po obiedzie lub kolacji i wielkie pretensje o wszystko. Lekarze robią łaskę ze poprosza interniste , internista że kardiologa. Podłogi myte co trzy dni w salach. Brak mydła do rąk w toaletach. Złe zawiniecie opatrunku po operacji zylaka. I obgadywanie na głos pacjentów no ten już maruda wyszedł, ta jeszcze została itp. Niestety uważam że likwidacja tego oddziału to jedyne rozwiązanie tam , to dzieje się od wielu lat. NIE POLECAM TEGO ODDZIAŁU
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Chciałem powiedzieć tylko jedno że na tym Oddziale pracujom same niedouki medyczne ktura się nadajom jedynie do mycia posadzki w Szpitalu Akademickim w Gdańsku do niczego innego w Szpitalu Akademickim pracujom natomiast wybitni specjaliści medyczni z tytuami kturzy szanujom pacjentów som mili wszystko wytłumaczom pacjentowi na czym będzie polegała operacja tak samo som bardzo miłe pielęgniarki odnoszące się do pacjenta z szacunkiem tak jak lekarze a te niedouki medyczne kture nie odróżniajom jelita od pęcherzyka żółciowego powinni sprzątać posadzki a nie leczyć porządnych ludzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jeszcze jednom ważnom rzecz przeoczyłem a mianowicie wszystkim ludziom polecam Szpital Akademicki w Gdańsku gdzie pracujom wybitni specjaliści z dziedziny Chirurgi znający się na swojej pracy perfekcyjnie w przeciwieństwie do tych niedouków kturych żaden porządny Szpital nie przyjmie do pracy chyba jako lekarzy co najwyżej do mycia sal i korytarzy przed salami i przed Sorem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ważną jest poprawnie dzieciątko, a nie : ,, ważnom''. Pracują jest poprawnie smarkaczu a nie : ,, pracujom''. Których jest poprawnie popaprańcu a nie ,, : kturych''. Skąd Ty się dziecko urwałeś ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd się urwałem proste z choinki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do szkoły , nieuku. Naucz się ortografii .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ortografii się naucz analfabeto bo az trudno rozczytać co piszesz ktuuure itp. zal ciebie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja chylę czoła Lekarzom Pielęgniarkom i Opiekunom,którzy pracują w takich warunkach,mając do czynienia z różnymi pacjentami-łącznie z bezdomnymi pijakami przywożonymi ze śmietnika.obfajdanymi,wulgarnymi i cuchnącymi-których trzeba wyszorować ,żeby przypominali ludzi.
Wiem bo leżałam na tym oddziale 2 miesiące temu,przez ponad 2 tygodnie gdzie uratowano mi życie i podziwiam ludzi tam pracujących.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

to sor wszystko robi oni na gotowe ZE SMIETNIKA BEZDOBNYCH przyjmują..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tam jest tak zle to po co korzystałaś kolejny raz ??
mydło i papier toaletowy można brać ze sobą z domu i wybrać inny szpital.
Bicie piany ....typowe dla naszego społeczeństwa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem bardzo ciekawy kiedy tom mordownię na Zaspie zamknom gdzie pracujom same wyjątkowo niedouki medyczne i kturych żaden szanujący się Szpital o wyrobionej renomie i opini nie przyjmie do pracy jako lekarzy chyba tylko jedynie do mycia podłóg i wynoszenia basenów po za tym wielkom łaskę robiom te niedouki że wogle pracujom wnioski się same nasuwajom a mianowicie jak się podoba wam to w mordę i jazda na ulicę i na wasze miejsce zatrudnić Lekarzy Ukraińskich kturzy doceniom to i bęndom należycie pracować i szanować pacjentów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kurdzielas, wracaj na choinkę. Niedługo święta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmieniłeś imię z Grzegorz na Kurdzielas, a nr IP, a przede wszystkim okropny, prymitywny język rojący się od błędów pozostał.
Zdecyduj się, jak się zwiesz!
I w tej sytuacji chcesz, by Cię traktowano poważnie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

widać ze sam ulice zamiatasz..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarze na chirurgii wporządku i kompetętni.
Pielęgniarki i Pani oddziałowa Dorota M. tragedia. : Obgaduja za plecami ,wygląda jakby ;roblemy domowe przynosily do pracy na dyżur. Minęły sie z powołaniem większość.
wymiana personelu piel. mogłaby przynieść efekt na lepsze. !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

co za wypisywane bzdury "anonimie89" !!!!
odwagi zero tak jak i znajomości ortografii....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może powinno się blokować takie wpisy, rojące się od błędów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry