Widok

Oddział Chirurgii Dziecięcej

Niestety przyszło mi w wielkanoc z dzieckiem na oddziale wylądować. Byłam przerażona gdy się dowiedziałam że moje maleństwo zaledwie 1,5 roczne ma złamaną kość czaszki. Byłam bardzo zmęczona dostałam pokój z łóżkiem dla dziecka i myślałam że dla mnie bo stało wolne. A tu się okazuje że wielkie halo w Szpitalu zrobili że się zdrzemnęłam w dzień, salowe zaczęły mieć do mnie pretensje czułam się jakbym komuś coś zrobiła- niepotrzebny stres w takiej sytuacji, rano poszłam do toalety umyć się i znowu salowa z pretensjami że ja mam korzystać z toalety na końcu korytaża A JA SIĘ PYTAM TO CO JA MIAŁAM DZIECKO PRZYWIĄZAĆ DO ŁÓŻKA ŻEBY SIĘ NIE UDERZYŁ W ŁÓŻKO CZASAMI BO NIE MÓGŁ SIĘ RUSZAĆ!!!! KOSZMAR TAK BEZSZCZELNYCH SALOWYCH NIE WIDZIAŁAM JESZCZE.CZŁOWIEK SIĘ ZAMARTWIA O ZDROWIE DZIECKA A TAKA MALA JĘDZA W OKULARACH POTRAFI WYPROWADZIĆ CZŁOWIEKA Z RÓWNOWAGI BO MUSI W ŚWIĘTA PRACOWAĆ TO IDŹ ULICE SPRZĄTAĆ KOBIETO A NIE SZPITAL!!!
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Podczas przyjęcia do szpitala rodzice są informowani,co i jak.Nie jest to nasz pierwszy i zapewne nie ostatni pobyt na tym oddziale,ale nigdy nie było żadnych niejasności.Dla rodziców łazienka jest w pokoju rodziców,gdzie znajduje się również kuchnia,lodówka itp.Łazienka na sali jest dla pacjentów,łożka też.Rodzice mogą spać na fotelu.Wszystko wyjaśnione punkt po punkcie na samym wejściu.Nie rozumiem tylko jednego,dlaczego każą sobie płacić za fotel?Cyba nie potrafią docenić pomocy rodziców w opiece nad dzieckiem podczas pobytu w szpitalu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
....Nie płaci sie za fotel ale za sanitariaty.... Na mieście szalety też kosztują i jakoś nikt nie ma pretensjii tylko korzysta...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, czy przebywała Pani może na tym oddziale z dzieckiem? Mój synek musi przejść operację urologiczną i szukam dobrego szpitala. Czy może Pani polecić ten szpital? Będę wdzięczna za opinię. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
profesjonalni specjalisci prof.Czauderna Marcin Losin pelen profesjonalizm
i z sercem polcam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a złamanie czaszki, to się wzięło samo zrobiło...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry