Widok

Oddział ginekologiczny - który polecacie?

Mam pytanie, który szpital polecacie, jakie macie opinie o trojmiejskich oddziałach ginekologocznych? Chodzi o starszą osobę, konieczny zabieg.Będę wdzięczna za opinie i rady...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie do końca Trójmiasto, ale całkiem nieźle prezentuje się Oddział Ginekologiczny w Wejherowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tym nawet w sumie nie pomyślałam. Jakieś doświadczenia? Jakie tam są warunki? jacy lekarze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w tym roku i ja sobie nie chwalę Wejherowa i nie polecam nikomu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy jaki zabieg. W Wojewódzkim całkiem przyzwoite warunki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a lekarze w wojewodzkim ok? chodzi o zabieg usuniecia polipow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Gdynia? Redlowo? Miejski?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli polipy to pozostaje Szpital Akademicki na Klinicznej lub Szpital Miejski Gdynia. Na skierowaniu powinno być wpisane histeroskopia zabiegowa - inaczej wykonują łyżeczkowanie bez podglądu, i często polipy zostają na swoim miejscu mimo zabiegu. Warunki tam takie sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam to znaczy gdzie te takie sobie warunki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UCK oraz w Wojewódzkim.
Można jeszcze się zapytać w Swissmedzie - mają kontrakt na ginekologię i sprzęt też. Chyba, że klinika jednego dnia, dziś przychodzisz dziś wychodzisz - Dąbrówka. Ale w przypadku osoby starszej nie polecam, lepiej dla bezpieczeństwa zostać 1 dobę po zabiegu w szpitalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dlaczego nie polecasz? Ja byłam w grudniu 2014 z powodu obumarłej ciąży i bardzo mi pomogła postawa lekarzy i położnych, miałam też zabieg, więc i od strony zabiegowej mam dobre zdanie. Położna kilkukrotnie w nocy przychodziła sprawdzić czy wszystko w porządku, bo miałam go późno wieczorem pod narkozą. Chodzi o Wejherowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na temat Wejherowa się nie wypowiadam. Nie polecam wyjścia ze szpitala po 2 godzinach od zabiegu z narkozą - proszę się skupić jak się czyta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zaobserwowałam wyjścia 2 godziny po zabiegu pod narkozą ani u siebie, ani u pacjentki z łóżka obok. U mnie minęło 12 h zanim wyszłam z oddziału, u tamtej pacjentki zapowiedziano, że musi minąć co najmniej 5 godzin, zanim zdecydują czy ją wypuszczą (miała zabieg ginekologiczny - nielaparoskopowy) i rzeczywiście dopiero przed 17 powiedzieli że może zadzwonić po męża, aby po nią przyjechał. Najlepiej zapytać na oddziale jakie są praktyki i przedstawić sytuację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja nie polecam, bo położne to nie wszystko... To, że są miłe i że pomogą nie ulega żadnej dyskusji, natomiast co do lekarzy to mam wiele zastrzeżeń, bo mi zamiast pomóc to zaszkodzili. Jestem również po zabiegu i jest to moje zdanie na temat tego oddziału i każdy ma prawo mieć własne zdanie, jeśli Tobie pomogli to tylko się cieszyć można :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tak najpierw trzeba się zgłosić na kwalifikację wszędzie i wtedy o wszystko wypytać. Radzę to zrobić dokładnie aby potem nie żałować. W zeszłym roku też szukałam odpowiedniego dla mnie szpitala do usunięcia polipa więc mam w miarę świeże doświadczenia. Z Wejherowem miałam tylko kontakt telefoniczny ale i tak nie polecam - lekarz nawet nie znał metody o którą pytałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jesli mogę zapytać - który szpital wybrałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście, że każdy może mieć własne zdanie, ale czasem tutaj ludzie piszą, ja nie polecam i tyle... no chyba warto wiedzieć o co dokładniej chodzi, że ktoś nie poleca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swissmed
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

rehabilitacja (15 odpowiedzi)

szukam pilnie rehabilitacji na kręgosłup kolejki strasznie długie ,,może ktoś wie gdzie na nfz...

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

do góry