Widok

Odkurzacz samochodowy

Proszę o opinie i polecenie mi jakiegoś NIEDROGIEGO odkurzacza do auta. Zależy mi, żeby siła ssąca była "jakaś" a nie "żadna"!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karcher MV2. Super odkurzacz do auta jak i do remontu mieszkania. Do kupienia w większości marketów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę szczerze polecić odkurzać Henry od Haersona. Pracowałem z użyciem starszego modelu na ręcznej myjni samochodowej i był odpowiedni do wszystkiego - tapicerki, dywaników. Mocno ciągnął, dużo mieścił, a jest stosunkowo malutki. Do mieszkania tez się nada. Teraz do tego wyszedł nowy, tańszy model, który pobiera mniej energii a moc ma tę samą. polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałabym kupić prezent mężowi i zastanawiam się nad odkurzaczem samochodowym. Czy ktoś z forumowiczów byłby w stanie mi powiedzieć, czy odkurzacz firmy SilverCrest z Lidla: https://www.kupino.pl/gazetka/lidl-katalog-26 jest coś warty? 75 zł to nie są kokosy, więc nie o cenę mi chodzi tylko o to, czy jest wydajny i czy się sprawdza… Proszę o pomoc. Nie znam się :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

do góry