Widok

Odległość trasy Kaszubskiej od Osiedla Zielona Laguna

Zielona Laguna Temat dostępny też na forum:
Witam,
bardzo proszę o opinie osób które wiedzą jaka będzie odległość planowanej trasy kaszubskiej od osiedla Zielona Laguna w Gdyni? Domyślam się, że skoro jest tam zajezdnia Kacze Buki nie powinna po miĘdzy powstać planowana trasa, ale...wole się upewnić :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie powinna pomiędzy powstać? Hehehe dobre...dodam, że będzie tam budowany "Węzeł Chwaszczyno" wraz z Trasą Jeziorakowskiego (krótki odcinek pomiędzy rdestową i chwaszczyńską prosto obok ogrodzenia giełdy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie pytałam o trasę Jeziorakowskiego. Jeśli nie znasz odpowiedzi na zadane pytanie nie wypowiadaj się mądralo. Odpowiedź "he he dobre" jest żadną odpowiedzią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam pod tym linkiem znajdują się wszystkie aktualne mapy planowanej trasy http://trasakaszubska.pl/?page_id=7 proszę poszukać pliku orient4 tam jest planowany wezeł Chwaszczyno oraz przebieg tej trasy w świetle obecnej Chwaszczyńskiej do połączenia z Obwodnicą Trojmiasta. Planowane są też zmiany dojazdu do zajezdni autobusowej (połączenie z ulicą Krzemową wzdłuż działki straży pożarnej). Osiedle Zielona Laguna jest w pewnej odległości od planowanych dróg. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje bardzo za szczegółową i merytoryczną odpowiedź. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś chciałem się dowiedzieć o odległość działki od trasy kaszubskiej, zadzwoniłem do GDDKIA i następnego dnia albo po dwóch dniach przesłali mi na maila informacje o odległości i oddziaływaniu (akurat w tym przypadku braku oddziaływania) na działkę, nic za to nie musiałem płacić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry