Widok

Odradzam!!!

Kupiłem swego czasu kupon groupona do tej "restauracji", ale jak to czasem bywa brak bylo czasu na jego wykorzystanie. Pojechałem do nich czy by może jakoś dało radę choć część z tego wykorzystać, w lokalu w piątkowy wieczór koło 19tej dwóch młodych mężczyzn zupełnie niezainteresowanych swoją pracą i rozwalonych wygodnia na sofach, ogladających TV.. Mialem wrażenie,że przeszkadzam.. W lokalu absolutna pustka co na porę trochę dziwi... Otrzymałem info od pracowników, że szefowa powiedziała, iż promocja grupon się skończyła i nie ma mowy o jakimkolwiek wykorzystaniu kuponu(3 dni po upływie ważności).
Generalnie odnośnie kuponu i straconych 30 PLN nie mogę mieć pretensji (choć restauracja jakieś 25
PLN zakasowała od grupona) ale co do przyjęcia w sposób generalnie delikatnie mówiąc nieadekwatny mnie w lokalu to porażka..
No cóż, każdy ma inny sposób prowadzenia biznesu, a ja mam wolny wybór lokalu do któego pójdę, a nie będzie to z pewnością ORientalo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
coz to juz twoj błąd ze nie wykorzystales grupony warunki byly napisane i termin waznosci kuponu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Faktycznie w tej jatce klienta mają w ,,głębokim poważaniu" Ogólnie żarcie to ujnia z grzybnią patatajnią. Nie polecam !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam.. jedzenie do kitu i poza tym drogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam kupon z grupona. NIGDY WIĘCEJ TAM NIE WRÓCĘ. JEDZENIE DO ŚMIECI WYWALONE.

PIECZARKI Z WOKA? CHYBA PIECZARKI ZE STAREGO OLEJU !
SUSHI PROSZĘ NIE OŚMIESZAJCIE SIĘ.!

SAJGONKI TEŻ NIE BYŁY DOBRE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z gruponami to jest tak, że można je wykorzystać jeszcze przez 30 dni po upływie terminu i grupon się z nimi na pewno rozliczy. problem w tym, że większość restauracji, salonów itd nie chce tego robić, mają to w tyłku, że nie zdążyłeś przez co tracą potencjalnych klientów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry