Widok

Odradzam!!

Radzę szerokim łukiem omijać te firmę, same problemy od początku zawarcia umowy i opłaceniu zaliczki, termin realizacji do 30 czerwca b.r. Do dziś dzień praca nie jest dokonczona, właściciel firmy nie odbiera telefonu i unika kontaktu.. Drzwi zostały tak wstawione, że są przeswity, brak uszczelek, ekipa przywiozła zły próg, system jednozamkowy do tej pory niezamontowany, okno doswietleniowe zastąpiono niby chwilowo dyktą, także nie zostało to poprawione, firma umawia wizyty i się nie zjawia, jednym słowem tragedia.. Pieniądze zapłacone a zlecenie nie wykonane..
Moja ocena
Nowy Horyzont kategoria: Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne
obsługa: 1
 
asortyment: -
 
przystępność cen: -
 
czas realizacji: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam problemy.

Zacznijmy od tego, że do pewnego momentu się starają, a potem wszystko na odwal. Tylko dlatego, że dokładnie pilnował i wskazywałem poprawki to z marudzeniem poprawiano.
Jak ktoś nie będzie pilnował to końcówkę zrobią na odwal i się zwiną.
Np. mieli poprawić źle zmontowaną maskownicę, i tak to przeciągali, że na koniec się zwinęli i tego nie zrobili.
O inne poprawki na końcu musiałem się wykłócać, bo liczyli, że klient nie zauważ.

Mają sporo reklamacji, to słychać w rozmowach.
Do tego usterki w drzwiach. na 7 sztuk drzwi - 3 wadliwe, w tym jeden do wymiany. A ponoć dobry producent.
Czekam już prawie 2 miesiące od momentu zgłoszenia. Przez 2 miesiące nie dowieźli też brakującej klamki i nie wymienili drugiej wadliwej.

Takie są fakty. Porządna firma te problemy usunęła by bardzo szybko, choćby po to, aby zamknąć temat i mieć zadowolonego klienta z głowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry