Widok

Odśnieżanie wyrównanie dróg w Bojanie

Otóż dwa dni temu moja córka upadła na nieodsniezonej ulcy M Bojana od strony Czarnej Góry uderzyła się mocno w głowę doznała wstrzasnienie mózgu ludzie pomogli jej i udzieli pierwszej pomocy następnie w lądowała na SOR. Śliny ból głowy wymioty problemy z widzeniem. Czekamy na resztę badań. Jutro składam skargę do Wojewody na poczynania wójta i sołtysa oraz jego pracowników na warunki a raczej brak warunków do poruszania się po drogach gminnych dla pieszych zwaszcza dzieci idacych do szkół ludzi do pracy, zaniechania czynności służbowych jako administratora drogi nie będę się rozpisywac pozostawię to w dalszym rozwazaniu ale niech się gnoje modlą aby moja córka nie miała krwiaka. Dziękuję tym Panstwu ktorzy pomogli mojej córce.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Życzę zdrowia dla córki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzymam kciuki za zdrowie córki. Też przewróciłam się na drodze ale na moje szczęście skutki były mniej dolegliwe. Proszę poinformować o wynikach skargi. Mam swoje "rozliczenia" z wójtem więc zastanawiam się nad skargą do Wojewody w sprawie drogi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak dzwoniłam do gminy do p. Hewelta w sprawie nieodśnieżonej i nieposypanej niczym ulicy Wawelskiej, która prowadzi do przedszkola, odpowiedział, że każdy jest sam odpowiedzialny za swoje bezpieczeństwo. Mam nadzieję, że z córką będzie dobrze. Może wreszcie wezmą się za utrzymanie dróg, nie czekając, że samo stopnieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy takich sprawach bardzo ważna jest dokumentacja miejsca zdarzenia -fotki + światkowie .Bo gnoje każą się w du... pocałować.
Życze zdrowia dla córki i powodzenia w odszkodowaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niebywałe, jeżeli naprawdę tak powiedział. To już jest ignorancja władz gminy co do naszego zdrowia/życia. Jeżeli ktoś "ssunie się" z dzieckiem w samochodzie, mimo małej prędkości, wprost pod ciężarówkę jadącą ul. Wybickiego, to ciekawe czy będzie tak dalej mówił o odpowiedzialności...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wibickiego nie podlega gminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...ale Wawelska właśnie tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hewelt to śmieje się w telefon jak dzwonie z informacją, że nieodśnieżone. Kłamie, wyśmiewa się i cwaniakuje. Proponuję rozpocząć walkę o usunięcie tego pana z urzędu to może pokory i szacunku nabierze. Człowiek płaci 500 zł podatku za dom i działkę i za co. Cwaniak Bogusław Socha z Koleczkowa przetarg wygrał i się śmieje z frajerów co podatki płacą....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skarga skargą, ale trzeba sprawę popchnąć na właściwe tory. Bez zbędnej zwłoki zalecam złożenie wniosku (do gminy szemud - niestety duża litera wg mnie się nie należy) o skierowanie sprawy do ubezpieczyciela tej drogi celem wypłaty odszkodowania. Opisać sytuację: co gdzie kiedy, jacy świadkowe, dokumentacja zdjęciowa miejsca w dniu zdarzenia jak najbardziej wskazana ale nie niezbędna. Powód roszczenia we wniosku: niedopełnienie obowiązków zarządcy drogi ..... , jak ubezpieczyciel poda kwotę na która się Pani nie zgodzi to dopiero wtedy do sądu. Natomiast w orzeczeniu lekarskim jeżeli będzie to zasadne (oby nie) to należy dopilnować żeby znalazł się zapis ...."że skutki tego zdarzenia mogą się ujawnić w przyszłości....." to pozwoli w razie konieczności wznowić roszczenie odszkodowawcze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram dochodzenie swoich praw. Koordynator Hewelt z gminy, Kazimierz MACH sołtys z Bojano są wyszczególnieni za odpowiedzialnych. A jak się do nich zadzwoni to się śmieja i kłamią ze pługi jeżdżą od 4:00. A Bogusław Socha z Koleczkowa wykonawca zaciera ręce bo kasę wziął i robić nie trzeba. Dochodzić praw. Znam instytucje Votum , która w imieniu poszkodowanego prowadzi całą sprawę. Różnie o firmie mówią ale są skuteczni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda to, u mnie pod domem przejeżdża zawsze (jak są opady takie) ok 4:30 pług
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdyby trzeba pomóc służe. nie moze być że dzieje sie człowiekowi krzywda i nie ma odpowiedzialnego. Za akcję zima jest odpowiedzialny w gminie i sołtys, jak rówież wykonawca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Glosujcie (12 odpowiedzi)

Dalej na kalkowskiego i jego pryncypałów to w Bojanie napewno zobaczycie zmiany na lepsze jak...

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...

Smart home (5 odpowiedzi)

Zna ktos kogos co instaluje tego typu rzeczy? Chce sterowac oswietleniem w domu zwlaszcza w...

do góry