Widok

Oferty, szkolenia dla osób po 50 - gdzie w Trójmieście?

Witam,
Jestem w trakcie szukania pracy. Czy gdzieś w trójmieście są organizowane jakieś szkolenia, spotkania dla osób po 50.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na organizowaną przeze mnie Trójmiejską Konferencję Biznesową w dniach 5,6 XII.2015 do Hotelu Venus w Łapinie hotelvenus.eu -osoby zainteresowane rozwojem osobistym, szkoleniami ,pracą dodatkową, franszyzą , podnoszeniem kwalifikacji zawodowych technikami sprzedaży bezpośredniej ,motywacji, rozbudową baz klientów , rekomendacjami i networkingiem.
Kilka słów o mnie.
Jestem trójmiejskim przedsiębiorcą. Posiadam pięć agencji morskich, oraz agencji pośrednictwa pracy zagranicą : Gdańsk ,Gdynia, Szczecin, Warszawa , Londyn. Zarządzam baza ponad 50 tys. Klientów. Co roku baza jest uzupełniana o około 2 do 3 tysięcy nowych pracowników.
Współpracuję na terenie woj. Pomorskiego ze specjalistami od nieruchomości, kredytów, Lessingów, kont bankowych branża MLM, gdzie wspólnie osiągamy założone cele finansowe pracując na wyżej wspomnianych bazach.
Jestem założycielem, członkiem i zasiadam w zarządach trójmiejskich klubów biznesu: BCC, Gdański Klub Biznesu, Pomorski Klub Biznesu, Towarzystwo Biznesowe Trójmiasto , Pracodawcy Pomorza, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Kaszubski Związek Pracodawców, itp To genialne środowiska do nawiązywania kontaktów biznesowych, skupiające ponad 12 tys. regionalnych przedsiębiorców, rolników oraz duchownych.
przedsiębiorców.

Moja Konferencja jest świetnym miejscem do nawiązywania relacji biznesowych, wymiany doświadczeń, spostrzeżeń wniosków z przedsiębiorczymi ludźmi z Województwa Pomorskiego i nie tylko.
Konferencja zaczyna się w sobotę o godzinie 10:50 a kończy w niedziele o 14:30, dla uczestników Konferencji Hotel Venus przygotował specjalną ofertę cenową w wysokości 300 zł. Goście konferencji maja do dyspozycji pełne wyżywienie , nocleg , możliwość korzystania z atrakcji hotelowych: sauna ,basen, jacuzzi, aqua park . Dojazd wspólną kolumną samochodów z Trójmiasta . Faktura Vat na szkolenie.

Jeżeli jest Pani zainteresowanai i widzi możliwości rozwoju oraz platformy współpracy to zapraszam na organizowaną przeze mnie Trójmiejską Konferencje Biznesową w weekend, gdzie będzie okazja przedyskutować w spokoju możliwości współpracy biznesowej.

Organizator konferencji
Ciąpała Grzegorz
789-263-690
Gdańsk ul. Kaprów 19/5
Rezydencja Oliwa 1p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Rzadko tu zaglądam bo pracę mam ale mogę Ci z własnego doświadczenia powiedzieć, że radzić musisz sobie sama! Szkolenia są w UP niektóre nawet fajne. Byłam na takim odświeżyłam to co już wiem i poznałam kilka naprawdę fajnych osób. Masz marne szanse na załapanie się na staż bo jesteś po prostu za stara. UP ma też coś na na kształt klubu dla szukających ale to bardziej jest przeznaczone dla osób, które sobie nie radzą w nie ma co ukrywać ciężkiej rzeczywistości. To co zaproponuje Ci UP pracy to klasyczna akwizycja lub opieka nad osobami niepełnosprawnymi, ewentualnie sprzątanie. Nie daj się nabrać na takie propozycje jak powyżej - tylko wywalisz pieniądze i dowiesz się, że masz potencjał ale nie umiesz go wykorzystać. Zależy co umiesz i jakie masz wykształcenie - ja na szczęście znam dwa obce języki i znalazłam sobie pracę za granicą i nie jest to przysłowiowy zmywak :). Szukaj na portalach, ze znajomymi może być różnie - gdy tracisz pracę znikają jak mgła. Nie wysyłaj CV na oferty gdzie są słowa: młody, dynamiczny, mile widziani studenci, możliwość rozwoju to nie są oferty dla osób nie 50+ ale dla -30. Powodzenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Często szkolenia odbywają się w domach kultury, klubach, bibliotekach i takich tam kulturowych przybytkach...zależy czego szukasz i o co pytasz lub ewentualnie jako kto chcesz pracować!
http://www.cech-gdynia.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

do góry