Widok

Ogromny dylemat! - pomocy!

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny,
Mam ogromny dylemat. Nie wiem którą suknię mam wybrać. W obu wyglądam super. W obu czuję się dobrze i swobodnie, obie są lekkie. Doradźcie mi coś :P
Ta
https://www.facebook.com/MaximaSuknieSlubne/photos/a.315180338620799.1073741826.214455462026621/348763145262518/?type=1&theater
czy ta:
https://www.facebook.com/RelevanceBridal/photos/pb.250495138340901.-2207520000.1418457310./782478911809185/?type=3&theater
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja osobiście nie lubię jak suknia jest "zebrana" z jednej strony i ma te marszczenia wiec wg mnie ta druga ładniejsza :) a jak doradzają Ci osoby z którymi byłaś mierzyć suknie???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak samo obie się podobają. Mamie bardzo się pierwsza podoba, bo ładnie eksponuje biust przez co ramiona ładnie wyglądają i ładnie pokazuje talię. Jest taka spokojna, delikatna. Natomiast ta druga jest chyba bardziej w moim stylu bardziej strojna przez te ozdoby. Też ładnie wyszczupla i wydłuża sylwetkę, choć tej pierwszej dekolt bardziej mi się podoba, ale myślę, że taka przeróbka jest do zrobienia. Ta pierwsza sukienka nie robi takiego łał jak ta druga tak mi się przynajmniej wydaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Według mnie druga ładniejsza :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwsza mi się nie podoba. Generalnie fason pogrubiający-chyba,że jesteś bardzo szczupła.
Z tych dwóch druga, choć tak ciężko wygląda jakoś ale nawet ładna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie druga :) Sama przymierzałam podobną i jest w mojej top trójce. Taki obniżony gorset bardzo ładnie wyszczupla i podkreśla talię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O dekolt się nie masz co martwić bo zrobią Ci taki jak w sukni nr 1 a jak widzisz po komentarzach 2 zdecydowanie prowadzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie wróciłam z salonu. Kupiłam drugą. To jest ta :) jestem szczęśliwa :D dzieki dziewczyny za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma za co :D
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
idź bez suklienki np w spodniach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
mirka chyba dlugo musialas myslec nad taka bystra odpowiedzią. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry