Widok

Ogrzanie garażu

Mam garaż w którym spędzam sporo czasu. Często coś dłubię przy swoim samochodzie, czy autach znajomych. Jesień i zima jest kiepska, bo spadają temperatury. Zastanawiałem się nad nagrzewnicą, tylko czy koszta nie są zbyt wysokie? Ktoś już może przerabiał ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weź się za robotę a w moment zrobi ci się ciepło. Jak stoisz i gadasz to marzniesz. Zagęszczaj więc ruchy i nie marudź :) P.S Ciepło ci się też zrobi jak skarbowy się zainteresuje tą naprawą samochodów znajomych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jednego już kole w oczy ,że ktoś dużo pracuje i chce zarobić trochę grosza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
-co zarobisz na fuchach ,pujdzie w 60 % na prad.... ktory zezrze nagrzewnica.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
co za analfabeta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
No chyba, że zainwestuje w nagrzewnicę gazową... Sam taką mam i sprawuje się bardzo dobrze, taka duża suszarka o tylko o większej mocy (konkretnie 50KW). Jej specyfikację masz tutaj kraftdele.info/nagrzewnice/422-nagrzewnica-dmuchawa-gazowa-50kw-grzejnik-piecyk.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ogrzewaj się olejem lub weź zwykłą kozę tak właśnie tanio się ogrzejesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koza!
Ekogroszek + brykiet.
W niedzielę wyjeżdżam a we wtorek rano jeszcze trzyma ciepło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

do góry