Widok

Ogrzewanie biomasą - jakie koszta?

Stosuje ktoś z Was ogrzewanie biomasą?? Zastawiają mnie jakie są koszta ogrzewania domu tak koło 130 m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat mnie nie dotyczy ( ogrzewanie podłogowe z podziałem na strefy, gaz) ale zainteresował mnie. Jak zawsze plusy i minusy. Przeczytasz, że koszt instalacji to ok. 30-40 tyś (porządny piec więc maksymilizacja zalet) a roczny koszt ogrzewania domu o powierzchni jaką podajesz to ok. 2000 pln. Kocioł wymaga dużej przestrzeni i podobnie składowanie samego paliwa.
Nie wiem jaką masz motywację i możliwości podjęcia ostatecznej decyzji ale napewno warto pamiętać, że wszystko ma plusy i minusy a żeby coś dostać trzeba najpierw coś z siebie dać. Warto dobrze i uczciwie skalkulować inwestycję.
Chętnie wrócę tutaj, poczytać opinię "z życia".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie rodzice tak ogrzewają dom ale my postawiliśmy na ogrzewanie paletami słonecznymi i uważam, że to lepsze rozwiązanie niż grzanie pelletem. Bardziej wydajne i wygodne. My akurat wybraliśmy oferte z ozeshop i jesteśmy zadowoleni z jakości usług i jakości materiału, który nam zamontowali + przeglądy mamy w cenie i dość dobrą gwarancję sprzętu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

jakie drzwi ? (27 odpowiedzi)

Drzwi zakupione za około 500zł w markecie mimo, że mają nazwę wzmacniane to całkowicie nie...

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (3 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry