Widok

Olivia Business Centre - Impel Pracownik Ochrony

Praca Oliwa Temat dostępny też na forum:
Witam pracował/ pracuje ktoś na tym obiekcie jako pracownik ochrony ...?? Co należy do obowiązków pracownika ochrony ? jaka atmosfera i sytuacja z ustalaniem grafiku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak ja pracowałem,atmosfera do d*py,robota do d*py i kasa do d*py a obowiązków tyle że nie ma czasu nawet spokojnie zjeść a co do grafiku to straszna tragedia bo i tak do ciebie dzwonią jak masz wolne np. 05.00 lub 06.00 rano
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak się komu nie chcę robić to wszędzie mu źle...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
tam od początku istnienia tego biurowca nie ma stałej załogi, na okrągło jest zapotrzebowanie .. No chyba że otworzyli kolejny,kolejny , kolejny Olivia Business Centre :) )))))))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Słyszałem, że mają wybudować kolejne 2 biurowce pod inną nazwą. Tak wynikało z wywiadu przeprowadzonego z prezesem zarządu Olivia Business Centre z redaktorem trojmiasto.tv O ile to się potwierdzi firma Impel (o ile wygra przetarg) będzie miała więc co robić, ech...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj coś się tu mścimy za to że krążą coś robić?
Jak nie chcesz nic robić to idź na bezrobocie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chlopie jest tyle procedur do ogarniecia,ze szkoda gadac, masz jeszcze obowiazkowe szkolenie 15godz z gosciem D.S- nawet spoko, ale na obiekcie klimat pozal sie Boze.Jeden drugiego podpierd....?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry