Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty pedicure podologiczny wykonany bardzo dokładnie i profesjonalnie, mogę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Cudowny pedicure! wątek zamknięty Z Olą skontaktowałam się w sprawie wrastającego paznokcia, a że byłam sama z...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Niesamowite manicure! wątek zamknięty Praca Pani Oli - profesjonalna, bez żadnych uwag. Przemiła osoba!...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Zadowolona klientka ☺ wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z manicure i pedicure. Z usług Pani Oli korzystałam...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Olę znam od urodzenia... od zawsze była chodzącą precyzją. Wszystko musiało...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Polecam przy problemach ze stopami wątek zamknięty Polecam Panią Ole w 100%. Mam kłopoty z paznokciami u stop, jeden do...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Pani Ola to świetny podolog, polecam każdemu kto ma jakiś problem ze stopami...
~Jola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

podologia i nie tylko wątek zamknięty Baaardzo polecam Panią Olę z kilku powodów. Po pierwsze za profesjonalizm, po...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Szczerze polecam usługi świadczone przez Olę Wiśniewską. Posiada...
~Gosia Zalewska-Nowak
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Miałam okazje skorzystać z usług Pani Aleksandry a konkretnie pedicure i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Polecam Panią Olę ze względu na to, że zna się na tym co robi oraz jest...
~Agata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry