Widok

Olka - opinia

Nie jest to prawdziwa poradnia dietetyczna. Żaden prawdziwy dietetyk nie zaleci suplementacji tylko ułoży odpowiadającą danej osobie i dobrze dobraną dietę. Dałam się niestety nabrać i wypróbowałam 'magiczne' koktajle. Niestety nie czułam się po nich dobrze, a Pani zapewniała, że to na pewno nie ich wina... Ceny są kosmiczne (w Internecie na pewno tańsze), ale czy warto niszczyć się chemią? Nie uważam, żeby w przyszłości wyszło to 'na zdrowie'.
Moja ocena
oferta: -
 
jakość asortymentu: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z tobą. Precz z suplementami, bo tak naprawdę nie wiemy co tam jest...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiesz co jest w jedzeniu które codziennie kupujesz w sklepach?? Hormony, pestycydy, EEEEE... Z suplementami (jeżeli są dobrej jakości na pewno jest zdrowiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również zgadzam się z poprzedniczkami to nie jest z prawdziwego zdarzenia poradnia a pracujący w niej ludzie nie wyglądają na prawdziwych dietetyków a wyszkolonych przedstawicieli handlowych , widać to już na pewno po dietach, które układają albo diecie bo jak dla mnie to co dostałam wyglądało jak kopiuj w klej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry