Widok

Omijac z daleka.Okradaja!!!!

Witam,
personel klubu okrada klientow.Z kart w dziwny sposob gina duze sumy pieniedzy.Bylismy kolejnymi ofiarami pazernych kelnerek/barmanek.
Na google mozna znalezc opinie klientow z W.B, Danii czy Holandi okradzionych przez personel.Ogolnie podniesionyjest alert o card scamingu.
Moja ocena
Klub Cocomo kategoria: Kluby nocne
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
lokalizacja: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Omijac z daleka.Okradaja!!!!

hahahaha no nie wierzę... Poważnie okradamy? Ciekawe w jaki sposób, skoro to każdy sam wprowadza pin i widzi ile jest na terminalu do zapłacenia :P Pozdrawiam bajkopisarzy :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 27
tu masz opisane, jak:
http://wyborcza.pl/1,75478,15601281,Klienci_nocnych_klubow_Cocomo_budza_sie_rano_z_rachunkami.html#BoxSlotII3img
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poważnie okradacie, nawalony klient może i pamięta kod, ale nie widzi ile mu wbijacie na paragon. Na to jest paragraf, złodzieje cygańskie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wczoraj zabierałem kolegę z tego klubu cocomo w warszawie na starówce i rano okazało sie ze na karcie płatność 1500 zł za 20 min pobytu - był lekko podpity ale mówił że dano mu tam lampkę szampana po której nie wiele pamięta - wezwałem nawet policję bo nie chcieli mnie wpuścić po niego i te cwaniaki nie chcieli nawet policji wpuścić - sprawa oparła się o założenie sprawy..... uważajcie to banda złodziei !!!!!! i człowieku Audytorek nie pier.. głupot.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam wszystkich , pracowałam w jednym z klubów cocomo i wiem ze kliencie sa okradani! nagminnie robiła to menadzerka monika mazur ktora dosypuje pigułki lub proszki klientom zadaniem tancerki hostessy lub barmanki jest zapamietac PIN. po uspieniu same wklepuja wielkie sumy na terminal.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co za bzdury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry