Widok

Ona - opinia

Mam mieszane odczucia. Wszystko wygląda super, pełen profesjonalizm i dobra organizacja, przyjazna atmosfera i można się tam poczuć na prawdę swobodnie. Tatuaż zrobiony bardzo dobrze. Jest tylko jedno ale... otóż odniosłam wrażenie, że dziewczyny specjalnie wydłużają czas robienia tatuażu aby więcej zarobić. Kiedy byłam tam zapytać o to co chcę zrobić to powiedziały mi, że potrzebna będzie na to jedna sesja. Kiedy bardzo szybko się zgodziłam natychmiast zmieniły zdanie i powiedziały że możliwe że będą potrzebne jednak dwie sesje. Coś co mogło być zrobione w ciągu 4 godzin zostało zrobione w 12-13. Ogólnie polecam ale sugeruję konkretnie omówić szczegóły co do ceny.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy ci za zwrócenie nam uwagi na niedopracowaną procedurę wyceny tatuażu. Faktycznie wstępna wycena pracy różni się od ceny ostatecznego projektu. Jest to najczęściej spowodowane wprowadzanymi do projektu zmianami. Szacowany czas wykonania usługi jest również tylko zakładaną ilością czasu jaki może być potrzebny na jej realizację. Nie ma mowy o sytuacji aby cena uległa zmianie w opisany przez ciebie sposób ponieważ nawet jeśli wydłuża się czas tatuowania to ustalona za dany projekt kwota jest stała. W takim wypadku to my ponosimy koszt dodatkowych godzin pracy bo to my oszacowałyśmy, że zajmie ona tyle i tyle czasu. Przyczyną tego może być fakt, że każdy człowiek i projekt jest wyjątkowy i z jednym da się "pospieszyć" a z innym nie. Zawsze jednak dążymy do osiągnięcia doskonałości w obsłudze klientów i każda opinia i uwaga jest dla nas ważna. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry