nowy wąteknowy wątek
Opinia na temat zespołu The Klezmer Band - Starogard Gdański
[Wesele bez ogłoszeń] [Opinie i oceny]

Witam ;) Chciałabym się dowiedzieć jaka jest Wasza opinia na temat zespołu na wesele The Klezmer Bend ?? Czy ktoś w ostatnim czasie miał ten zespół na swoim weselu ?? Osobiście byłam na dwóch weselach z ich udziałem i wtedy grali świetnie ale ostatnio doszły mnie słuchy że coś było z nimi nie tak na jakimś wesele...hmmm.... no to czekam na Wasze opinie.
Pozdrawiam ;)

Re: Opinia na temat zespołu The Klezmer Band - Starogard Gdański

według mnie oni grają świetnie, byłam na weselu i studniówce z ich udziałem. Jeśli Tobie się podobało to nie zważaj na opinię innych bo każdy ma własną, jednym się podoba drugim zaś nie ..
Pozdrawiam :)

byłam na jednych "ich" weselu, było bardzo fajnie :)

image
http://forum.trojmiasto.pl/Moim-szczesciem-chce-nakarmic-calutki-swiat-04-09-2010-czyli-fioletowe-wesele-nilli-t181137,1,11.html?hl=nilla#hl

Raz słyszałam jak grają a teraz chłopacy będą grali na moim weselu w lipcu - cokolwiek by się nie działo to myslę że mnie nie zawiodą i będą grali rewelacyjnie :)

macie jakies linki albo pliki zeby ich posluchac?

Przyłączam się do prośby proszę o maila z jakimś namiarem :) olu10@wp.pl

Dziękuję

Ja niestety nie mam. Może spróbujcie odezwać się do zespołu i ich poprosić? Będzie chyba najprościej.

hehehe też nie powiem nic złego na temat tego zespołu , bo fajnie grali miła i sympatyczny atmosfera była ;DD

PS.. nie podlizuję się czy coś ;pp
pozdrawiam mojego pana psychologa ze szkoły który gra w tym zespole hahaha ;)))

marcin nie jest psychologiem

graja naprawde rewelacyjnie!
gitara, trąbka, tamburyno i ten ich wokal- Nic tylko polecic :)

a ja sie wychyle....ja tez sie przy nich bawiłam juz dwa razy pare lat temu i w tym roku,co prawda tym razem pani utrzymała fason ale zero zmian przez te pare lat dla mnie średnio.

Byłem na sylwestrze z ich udziałem w poznańskiej, no i niestety pozytywnego wrażenia nie zrobili, z instrumentów tylko posiadali syntezator,grali praktycznie same szybkie rytmy typu rock&roll, zero zabawiania gości, jedynie co to -"ręce do góry", zero własnej inicjatywy w utwory, jedynie kopiowanie oryginałów. Sądząc po wcześniejszych opiniach wnoskuje że zeszli na psy.