Widok

Opinia od zespole Roxon

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Orientuje się ktoś czy zespół Roxon jest w rzeczywistości tak dobry jak na demówkach na stronie internetowej?
Czy ktoś z Was miał go na swoim weselu, albo był na takim gdzie grali?
No i jak prowadzą imprezy, porywają do tańca, do zabaw, konkursów czy raczej po prostu "ładnie śpiewają" i nic więcej?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 14
jakim trzeba być osłem by oceniać czyjeś zapytanie o zespole minusami?:C

raczej liczyłam na odpowiedzi ;>
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
chyba nie otrzymasz zadnych opinii ,jak juz na wejsciu wyzywasz ludzi od oslow.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
moja koleżanka wybrała ten zespół na swoje wesele. Teraz bardzo tego żałuje. Powód- zespół robi bardzo długie przerwy, nie wychodzi do stołów, nie wychodzi z inicjatywą, aby zaśpiewać 100 lat młodej parze. Dodatkowo zespół był ubrany nieodpowiednio do okazji - jeansy plus t-shirty.... no i nie było akordeonu, co przedstawiają w swojej ofercie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 26
a wesele było na wsi w remizie strażackiej?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
bo z tego co mi wiadomo to na weselach w salach na wsi się w XXI wieku używa akordeonu, anie na weselach w miastach, nie ubliżając temu instrumentowi, bo sam skończyłem ten instrument, ale sorry to nie są imprezy, gdzie się Go powinno używać, bo tam nie pasuje (za niskie progi na jego miech, jeżeli ktoś wie o co chodzi;)

pozdrawiam
akordeonista po PSM;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Świetny zespół. Nie tylko na wesela polecam, ale na każdą inną imprezę muzyczną. Wokalista - głos nieziemski, saksofon - przyprawia o zawrót głowy, wokalistka - super. Polecam, polecam. WAŻNE - cena imprezy mieści się w realiach. Oczywiście można wynająć grajka za 1000 zł i rzeczywiście po własnym weselu do końca życia mieć świadomość zaoszczędzonej kasy, a jednocześnie niesmak w uszach - hahaha.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie grali masz jakies filmiki? nigdzie nie ma opini o nich:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o wiecej opini bo powaznie sie zastanawiam nad nimi ale nigdzie nie ma o nich.... co mam myslec?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie, czy w konsekwencji znalazła Pani może jakieś opinie o tym zespole?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ma ktoś jakieś świeże doświadczenia z zespołem ROXON? Bo właśnie się nad nim zastanawiam, a tu opinii prawie brak...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podzielę się chętnie w październiku bo idę na wesele gdzie będą grać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

koniec października ;)
jak opinia na temat zespołu?
Też jestem ciekawa jak grają, czy porywają ludzi do tańca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

I jak, jakieś dwa słowa chociaż? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Było świetnie ! Super zespół !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko tyle?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś więcej wie o zespole Roxon? Jak prowadzą zabawy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zespół Roxon grał na naszym weselu i z całego serca mogę go polecić. Zespół kilka miesięcy wcześniej zmienił skład i obawiałam się co z tego wyjdzie, ale wyszło bardzo dobrze. Zespół dużo grał, repertuar był zróżnicowany, także parkiet cały czas był pełen. Wodzirej zachęcał do zabawy, ale nie był nachalny. Członkowie zespołu mili i kulturalni. Muzycznie też super - fajne głosy, a wzbogacenie muzyki o saksofon robiło wrażenie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry