Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szczesliwy pies wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam ten hotel położony w fajnej okolicy gdzie...
~magda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Pycha wątek zamknięty Widziałam ostatnio reklamę w autobusie, kot Filemon skusił mnie do zamówienia...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

nietuzinkowa kawiarnia wątek zamknięty jedyna w swoim rodzaju. domowe bułeczki, które nie są przesłodzone, wyjątkowo...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

mam pytanie, wątek zamknięty gdzie obecnie przyjmuje p.doktor? bo w medisonie to nie aktualne
~ja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

polecam wątek zamknięty kurier był o czasie, przesyłka dostarczona
~Szaman
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Dziekuje za mila obsluge. wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona uprzejmoscia jak i czystoscia tej kliniki.Mila...
~nina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Piotr S - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo tę szkołę. Ja akurat miałem przyjemność jeździć z panem...
~Piotr S
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Megi - opinia wątek zamknięty Pani z akwarystyki blondynka młoda nie polecam z taką obsługą się jeszcze nie...
~Megi
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2013

Akademik a hektar przeliczeniowy wątek zamknięty Witam, chciałbym się dowiedzieć jak oblicza się roczny dochód z hektarów...
~przyszły student
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Vistaprint, Unitedprint i inne virtualne drukarnie - złe doświadczenie. Witam. Chciałem poruszyć temat drukarni Wirtualnych. Po bardzo złym...
~Maciek
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

13 Lipiec 2013 wątek zamknięty Państwu Cirockim i Pani Krawczyk (cudowna kobieta),chcielibyśmy z całego...
~Kasia i Adrian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty Zaj...sty klimat, przystępne ceny, fajni ludzie. Polecam przede wszystkim...
~diva
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Nie polecam! wątek zamknięty Wybrałam się tam podczas Jarmarku Dominikańskiego. Pani stojąca niedaleko...
~szczypior
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

na 2 wątek zamknięty Zachęcona wspaniałymi opinia o fryzjerach udałam się do salonu, po...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

pacjentka - opinia wątek zamknięty Wspaniały lekarz. Pan Dr jest delikatny podczas badania, z wielką...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Naprawdę dobra szkoła ! wątek zamknięty Witam i ciesze się że mogę się podzielić z Wami moimi zdaniem na temat tej...
~Monika M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

SUPER !!! wątek zamknięty Obsluga sklepu pelna rewelacja,mily,uprzejmy,zawsze pomocny Pan,dla ktorego...
~Igusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Szybko i sprawnie pan z Margabu usunął awarię braku wody . Polecam
~Ryszard Cierocki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

vintage shop godny Trómiasta wątek zamknięty Bajkowy nastrój, wnętrze klimatyczne, vintageshop z prawdziwego zdarzenia,...
~MM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

bardzo zawiedziona coraz gorsza obsługa wątek zamknięty Od dłuższego czasu korzystałam z oferty tej pizzerii i dziś się strasznie...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375895

postów

289947

wątków

do góry