Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Urlop w Hurghada wątek zamknięty jak najbardziej POLECAM te biuro , był to mój pierwszy wyjazd z tego Biura...
~cyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Wesele na 6 wątek zamknięty Nie zawsze podobały mi się zespoły na weselach, sami na swoim mieliśmy DJ'a,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Polecam.... wątek zamknięty Polecam....
~Gość
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna i miła obsługa instruktorska,...
~Nansen
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

II tura wątek zamknięty dostałam się na pewien kierunek, jednak nie odpowiada mi, na mojej wyższej...
~kandydatka:)
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

zgubiłam dowód wpłaty! wątek zamknięty zgubiłam dowód wpłaty za rekrutację, wprawdzie gdy wchodzę na moje konto i...
~xoxo
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Polecam!! wątek zamknięty Akademia Talentów jest najlepszą szkołą przygotowującą do egzaminów! Idąc na...
~Ania P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

staly klient - opinia wątek zamknięty zgadzam sie z ponizszymi opniami. nie ocenie bo nadal lubie. jako komantarz...
~staly klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Przedłużanie włosów wątek zamknięty Super obsługa,pani Eliza przemiła,sympatyczna wzbudza zaufanie ,naprawdę...
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

ŚWIETNA KLINIKA DLA ZWIERZĄT wątek zamknięty Polecam każdemu tą klinikę , dzisiaj po raz kolejny Lekarze dali z siebie...
~Olga Sykut
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

A ja Polecam wątek zamknięty A ja polecam ponieważ pracuje już długo z jednym z Panów z Biura w Gdyni i...
~Sławek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Pizza ok. Reszta taka sobie. wątek zamknięty Byłem w Bistro już trzeci raz, za pierwszym razem skosztowałem pizzy. W smaku...
~Mariusz
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

super Karol :) wątek zamknięty Karol bardzo pomógł mi przy wyborze deski- byłam z niej strasznie zadowolona...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

Polecam. wątek zamknięty Serdeczne Podziękowania dla całej ekipy elka school. Szczególnie dla Pana...
~Izabela K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

POLECAM!! wątek zamknięty Zdałam dziś egzamin za pierwszym razem i jestem wciąż bardzo podekscytowana!...
~Martyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

Sebastian - opinia wątek zamknięty Byłem w tym studiu pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Gdy wszedłem uwagę...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

TRAGEDIA!! wątek zamknięty Tragedia!! Obsługa w BOK na najniższym poziomie. Naliczono mi bezpodstawnie...
~Janek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

ZDECYDOWANIE TAK!!! wątek zamknięty Profesjonalna Szkoła Jazdy Konnej – tak jak brzmi nazwa, tak wygląda...
~Monia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

WSZYSTKO OK wątek zamknięty WSZYSTKO OK POTWIERDZAM , MIŁA OBSŁUGA I PRZYSTĘPNOŚĆ CEN troszkę mały...
~ARTUR
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

Profesionalizm wątek zamknięty Mam przyjemność korzystania z treningów chłopaków z yourtransform. Treningi...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375697

postów

289764

wątków

do góry