Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - ocena nowy temat Super, polecam :)
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Sofia - ocena nowy temat Serdecznie polecam
~Sofia
-

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Małgorzata - ocena nowy temat Pani Ela jest cudowną osobą, bardzo ciepłą i zaangażowaną. Czułam jakbym...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Edward - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolony z usług firmy montującej instalacje sanitarne....
~Edward
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Leszek - ocena nowy temat Jeszcze tak dokładnego USG jamy brzusznej nie miałem. Polecam. Opis bardzo...
~Leszek
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Dawid - ocena nowy temat Od początku współpracy byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Krzysztof - ocena nowy temat Korzystam regularnie z zabiegów u Pani Anety już drugi rok. Moja skóra...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Ewka - ocena nowy temat Zabieg wykonany z bardzo dużą dokładnością i starannością
~Ewka
-

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Antek - ocena nowy temat Pełen profesjonalizm i rzetelność w obsłudze klienta. Gruntowna znajomość...
~Antek
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Przemysław - ocena nowy temat Serdecznie polecam współpracę z mecenasem Makarewiczem! Profesjonalne...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Igor - ocena nowy temat Po prostu rzetelna firma informatyczna, która przykłada się do swojej pracy i...
~Igor
-

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Łukasz - ocena nowy temat Serdecznie polecam doradztwo podatkowe Money-Tax. Dzięki Pani Ewie, udało się...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Asia - ocena nowy temat Super, bardzo jestem zadowolona z techniki Bierna.
~Asia
-

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Marek - ocena nowy temat Usługa wykonana w dwóch uzgodnionych krokach: pomiary z wyceną; montaż ....
~Marek
1

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Ewa - ocena nowy temat Piękne miejsce, bardzo miłe doświadczone panie kosmetolżki. Pani Karina i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Anna - ocena nowy temat Cudowne kwiaty. Przemiła obsługa. Atrakcyjne ceny. Polecam serdecznie
~Anna
-

ostatnia odp. 12 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Bernard Samolewicz - ocena nowy temat W okresie ostatnich lat byłem klientem kilku kancelarii notarialnych. W tym...
~Bernard Samolewicz
-

ostatnia odp. 12 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Weronika Jaskulska - ocena nowy temat Agencję nieruchomości SeeHouse polecił mi mój znajomy. Po pierwszym kontakcie...
~Weronika Jaskulska
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Joanna - ocena nowy temat Najlepsza obsługa, zostałam bardzo zadowolona wrócę i to nie raz
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Amelia - ocena nowy temat Profesjonalna usługa, miła obsługa i przytulna atmosfera!!
~Amelia
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
375597

postów

289691

wątków

do góry