Widok

Opinie na temat chóru

Komu się podoba chór kościelny z Bolszewa?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9

Opinie na temat chóru

Pytanie dziwnie postawione (już samo w sobie przewiduje ukierunkowanie raczej na wątek negatywny). Ale cóż, taka jest natura człowieka, że wspaniale radzi sobie z krytyką, a jak trzeba za coś pochwalić, to dwa słowa ze sobą powiązać nie jest w stanie. Odpowiem tak: jeżeli śpiewają z oddaniem i od serca (czystego serca), to myślę, że Panu Bogu ten chór na pewno się podoba! A jeżeli Panu Bogu ten śpiew jest miły, to reszta jest nieważna. Według mnie śpiewają dobrze (jeżeli rozpatrywać w kategoriach chóru amatorskiego), ale nagłośnienie pozostawia wiele do życzenia + AMEN
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 6
Łatwo krytykować, podśmiewać się i zadawać anonimowo pytania na forum. Teraz jak coś się zaczęło dziać w parafii - organistą został człowiek po studiach organistowskich obecnie kończy doktorat. Jest kompozytorem. Założył chór i prężnie go rozwija - obecnie są to dopiero początki. Wystarczy wpisać jego dane w wyszukiwarki i poczytać o jego osiągnięciach. Chwała mu za to, że zechciał rozpocząć prace w naszej parafii. Gra na wszystkich Mszach św. w niedziele i w tygodniu. Gdzie byliście z krytyką i pytaniami gdy w parafii grał organista tylko na 5 Mszach w niedziele, w tygodniu nikt nie grał? Na pogrzeb lub ślub proboszcz dawał telefony do 4 organistów bo każdy z nich miał etatową prace w innych zawodach. Zastanówmy się i pomyślmy czego my chcemy i co szukamy? Co chcemy osiągnąć? Bo takim postępowaniem możemy doprowadzić do poprzedniego stanu. Osobiście nie jestem uzdolniony muzycznie ale cieszy mnie, że coś w parafii ruszyło, popieram powstały chór i niech się rozwija na chwałę Bożą i pożytek parafian. A co do nagłośnienia jeśli się na tym znacie porozmawiajcie z proboszczem. Doradzie mu co zmienić? Co ulepszyć?. Z tego co widzę to chyba jest otwarty na polepszaniu stanu kościoła. (choćby wyświetlacze)
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 8
Calkowicie zgadzam się z poprzednim forumowiczem,organista gra pięknie a ludzie przyzwyczajeni są do amatorszczyzny.Dlatego krytykują(a krytykują wszystko i wszystkich)i obmawiają księży oczywiście bzdurami wyssanymi z palca.A księża są bardzo mili.Proboszcz pracowity i przyjazny.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 12
Chór zdobył dyplom i wyróżnienie na festiwalu w Gdańsku. Tak krótko istnieje, a tak aktywnie się rozwija. Tak dalej trzymać !
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 11
Przepiękny koncert kolęd. Naprawdę przyjemnie się słuchało! Tak dalej! 😃
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum Bolszewo

Parafia NMP w Bolszewie co się z nia stało???? (83 odpowiedzi)

Jeszcze nigdy nie komentowałem sytuacji w Parafii w Bolszewie ale ostatnimi czasy dzieją się to...

do góry