Widok

Opinie o komunikacji miejskiej w Trójmieście

co sądzą Państwo o jakości funkcjonowania komunikacji miejskiej w Trójmieście ? Jak można byłoby ją usprawnić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepsze naprawianie tramwajów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z punktu widzenia kierowcy samochodu osobowego jestem za tym, aby wszyscy korzystający z autobusów - chodzili piechotą. To bardziej ekologiczne, zdrowsze do tego brak autobusów na drogach zmniejszyłby korki , a ich sprzedaż przyniosła by dodatkowe fundusze. ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzień Pieszego Pasażera już przerabialiśmy.

A zakładanie durnego wątku tylko po to, by podbić reklamę w wyszukiwarkach, jest najzwyczajniejszym chamstwem.
Proszę Administrację Forum o usunięcie całego wątku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A czy wprowadzenie systemu Tristar poprawiło sytuacje czy raczej ją pogorszyło ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z choinki się urwałeś ? Nie potrafisz sam ocenić ? Tristar owszem jest przydatny, ale w stosunku do środków jakie zostały włożone w niego efektywność jest prawie żadna czasem przyczynia się do jeszcze większych korków. Tristar miał reagować na sytuację na drogach tylko że zanim zareaguje to korek minie ,a skutki wypadku zostaną już usunięte.
Przebudowa kilkunastu newralgicznych skrzyżowań i upłynnienie ruchu przy pomocy liczników przy światłach dałoby dużo więcej ( na liczniki jednak podobno nie zgadza się Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Z choinki się urwałeś ?

Nie, to spam.
A moderacja to zlewa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie masz racji kolegą .Pytam bo jako doktorant zajmuje się komunikacja miejską a konkretnie tematem Smart City i zamierzam w najbliższym czasie przeprowadzić ankietę badawczą dotyczącą systemu Tristar i ogolnego zadowolenia z komunikacji miejskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak poprawilo sytuacje finansowa temu co to stolec wymyslil i wdrozyl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (770 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

do góry