Widok

Opłaty za gaz

Witam
wlasnie wprowadzam się na Storczykowa 2, mieszkanie ok 50 m ze skosami i mam pytanie odnosnie oplat za gaz.
Ile w zimnych miesiacach typu grudzien wychodzi oplata za ogrzanie mieszkania za ogrzanie mieszkania do 21 stopni?
Jaka gazownia obsluguje te bloki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bloki obsługuje rejon gazowni z Żukowa, opłaty zależą w dużej mierze od lokalizacji mieszkania, najmniejsze są jeśli większa część mieszkania ustawiona jest w stronę południa, jeśli by Tobie było zimno zapraszam do siebie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
21 stopni ? Co chcesz sadzić ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
65m2, uśredniając zimę (październik-marzec) 200zł za miesiąc. Max 250.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jaka temperatura w mieszkaniu?
tylko proszę, nie pisz +22C
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, Jeżeli mówisz o mieszkaniu z antresolą( sypialnią) na ostatnim piętrze to:
Zimą lekką taka jak ostatnia mas 300 zł (przy tem. 22 stopnie i grzejniku u góry)
Jak były mrozy dochodziło do 400. Jednocześnie jeżeli nie masz na antresoli grzejnika to trzeba go zamontować, inaczej zimą temperatura tam spada do około 15 stopni.
Przez rok podnajmowaliśmy mieszkanie i lokatorzy twierdzili, że było bardzo zimno i rachunki czasami osiągały ponad 500 zł wiec myśle, że jak się nauczycie życ w zgodzie z piecem gazowym i szybko dostawicie jeden grzejnik to będzie wam się miło mieszkalo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za informacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chcesz mieszkać komfortowo tzn. nie odczuwać wilgoci oraz aby w miarę suszyć pranie to w mieszkaniu musi być około 22 stopnie. Koszty wyglądają następująco - przy mieszkaniu ok 55 metrów wychodzi 450 zł co drugi miesiąc, niezależnie czy to zima czy lato. Można oczywiście rozliczać się miesięcznie, ale w zimę będzie to duży koszt, bo licznik potrafi wykręcić do 500 zł.

Z tego co wiem od lokatorów, którzy wynajmowali na poddaszu mieszkanie, to zimą jest tam mega zimno od antresoli i wychodzi grzyb.

My również mieliśmy problem z grzybem przy niższych temperaturach.

Obsługuje je PGNiG w Gdańsku.

Życzę miłego mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry