Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam optimę! wątek zamknięty Dzięki panu Janowi i panu Piotrowi zdałem za 1 razem. Fachowe nauczanie, nie...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

POLECAM Jana Sikore i ten OSK wątek zamknięty Polecam serdecznie każdemu kto chce zdobyć prawo jazdy za pierwszym razem....
~Damian
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Optima Jan sikora wątek zamknięty Jeśli się wybieracie na kurs prawa jazdy to polecam szkolke jazdy Optima w...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Pan Jan jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Jest bardzo spokojnym i...
~Emilia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

OPTIMA!!! wątek zamknięty Krótko, zwiężle, i na temat !!! Zdałem :). Optima i Pan Jan Sikora !!!!...
~Michał Swistak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Profesjonalnie wątek zamknięty Po kursie w tej szkółce zdałem za pierwszym razem. Pełen profesjonalizm Pana...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

suuper Instruktor!!!!!!! wątek zamknięty gorąco polecam ośrodek szkolenia kierowców z powodu rewelacyjnego podejścia...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Zdalam za pierwszym razem, moja kolezanka, ktora tez uczeszczala do tej...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Optima - Polecam !!! wątek zamknięty Jeśli jesteś zupełnie zielony/a w kwestiach motoryzacyjnych, a planujesz...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

Rewelacja wątek zamknięty Polecam z całego serca naukę jazdy z właścicielem firmy Panem Janem Sikora....
~Irena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Super! wątek zamknięty Instruktor pełen profesjonalizm. Opanowanie, umiejętne i rzeczowe przekazanie...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2016

Kurs Prawo Jazdy wątek zamknięty Teorii uczyłem się z komputerem, a praktyka to czysta przyjemność. Nauczyłem...
~Pablo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Peen profesjonalizm! wątek zamknięty Kompetencja, merytoryczny, cierpliwość, opanowanie, klarowne i przystępne...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Zdałem za 1 ;) wątek zamknięty Najserdeczniejsze dziękuje za te wspaniałe 30 godzin nauki jazdy. P. Sikora...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Zdałam dzięki OPTIMA :-) wątek zamknięty Z całego serca polecam najlepszę szkołę jazdy, jaką jest OPTIMA :-) Pan Jan...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Znakomita wątek zamknięty Witam doszkalałam się u Pana Jacka Sikory. Prawdziwy profesjonalista. Mam...
~Elwira
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2016

Pati - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim ktorzy jeszcze nie wybrali swojej szkolki.. w ciagu 2,5msc...
~Pati
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Szkoła na wysokim poziomie wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera,wszystkie tematy bardzo klarownie omawiane.Szkoła dla...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

POLECAM wątek zamknięty bardzo dobra szkola nauka bardzo przyjemna i zero stresu, możliwość...
~lolo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Nauka była ciężka ze względu na moje nawyki , ale pouczająca pod bacznym...
~Michal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
94

postów

88

wątków

do góry