Widok

Orchidea-r (Wanoga) - parkiet do tańczenia - proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam
Chciałabym się zapytać o wasze opinie na temat sali do tańczenia w mniejszej sali Orchidei od strony ronda, czy uważacie że jest wystarczająco dużo miejsca do tańczenia? Wesele będzie na 70osob. Obawiam się że zbyt pochopnie podjęliśmy decyzję i teraz tonę w nerwach..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spokojnie ! byłam na 3 weselach w wanodze i bylo spoko. Sami mamy wesele za rok w lipcu w orchidei, bo na 100 osób :) pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja bylam tam na malym weselu (ok 70) i bylo naprawde spoko :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moj kuzyn mial tam wesele na ponad 100 osob i jest wystarczajaco duzo miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, a jak mniej wiecej kształtują się ceny w orchidei za osobę (wesele + poprawiny) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz do mnie na priv ( marlenaaa2291@gmail.com) mamy tam wesele za niecały rok :) na forum nie wiem czy mozna pisac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, bylam obejrzeć tą salę i poznać ofertę, ale jednak zdecydowanie bierzemy inną salę:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry