Widok

Ortopedia "C"

Nieprawda to co inni pisza o lekarzach ortopedach z szpitala wojewódzkiego a dokładniej przebywałem długi czas na ortopedi C miałem tam wspaniała opieke tak jak inni jest tam wspaniały lekarz Marek Rocławski którego polecam i lekarz jest godny zaufania.chcaiłem podziekowac za opieke całemu personelowi a w szczegulnosci doktorowi Markowi Rocławskiemu.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej , macie może nr do doktora Rocławskiego??
muszę umówić sie na wizytę
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
501921687
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy podany tutaj numer jest aktualny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Orientujesz się może czy dr Rocławski jest ortopedą? Czy może jest ortopedą dziecięcym bo w sumie takiego szukam. A gdzie przyjmuje dr Rocławski? Masz jakieś namiary? Byłabym wdzięczna>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest ortopeda traumatologiem jak i rowniez zajmuje sie dziecmi. polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko ok co piszesz o ortopedach, ale wydaje mi się,że dr Rocławski nie jest ortopedą tylko anestezjologiem, chyba że się mylę.
I to prawda, że jest on człowiekiem godnym zaufania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam,
Chciałabym się dowiedzieć czy pan Marek Rocławski, o którym tutaj piszecie jest ortopedą? Jeżeli tak to orientujecie się może gdzie on przyjmuje? Muszę z dziećmi udać się do ortopedy i szukam kogoś godnego polecenia. A może znacie kogoś takiego?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
doktor Rocławski przyjmuje w Starogardzie Gdańskim, przychodnia ul. Hallera; tel (58)7754040
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyjmuje też na wałowej a na codzień w szpitalu wojewódzkim
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
jest ortopedą i to znakomitym ;)
dla dzieci też, bardzo polecam ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałabym się dowiedzieć kiedy dr M. Rocławski przyjmuje w Starogardzie Gdańskim. Jestem po operacji kregosłupa i koniecznie muszę się z nim skontaktować. Pomoże ktoś???? Byłabym wdzięczna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Marek Rocławski przyjmuje w przychodni na ul Hallera w Starogardzie Gd w poniedziałki od godz 15 do 21.
Polecam tego specjalistę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie do osób, które leżały w Pomorskim Centrum Traumatologii na Ortopedii i się trochę orientują, czy dr Rocławski jest tylko na Ortopedii C czy też może na A i B? Jaki tam jest system przydziału lekarzy?

Z góry dziękuję za informację!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
DR. przyjmuje też w Gdańsku w Szpitalu Kolejowym polecam naprawdę dobry lekarz, słucha pacjenta i na prawdę zna się na rzeczy. To był mój trzeci ortopeda i dopiero on powiedział co mi tak na prawdę jest i natychmiast pomógł.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Nieprawda to co inni pisza o lekarzach ortopedach z szpitala wojewódzkiego a dokładniej przebywałem długi czas na ortopedi C miałem tam wspaniała opieke tak jak inni jest tam wspaniały lekarz Marek Rocławski którego polecam i lekarz jest godny zaufania.chcaiłem podziekowac za opieke całemu personelowi a w szczegulnosci doktorowi Markowi Rocławskiemu."
Skopiowałam ten tekst ponieważ z tą wypowiedzią zgadzam się w 100% od A do Z.Dzisiaj właśnie wyszłam z tego szpitala po 10 dniach.Bardzo dobrze będę wspominać lekarzy,pielęgniarki oraz salowe,a doktora Rocławskiego zapamiętam na bardzo długo :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lek.Med.Marek Rocławski to nie lekarz , to anioł :) gorąco pozdrawiam :*
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
no no na pewno zapamiętasz, jego wszystkie zapamiętują
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
ten sie nie zmienia, lowelas ;)))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
i nigdy się nie zmieni:-) ten typ tak ma... heh
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
to nie prawda to normalny facet majacy zone. jest poprostu szczery sympatyczny i nigdy nie przejdzie obojetnie koło potrzebującego pomocy. A nie lowelas !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pan Marek Rocławski jest świetnym ortopedą. Posiada wiedzę i zrozumienie dla potrzeb pacjentów. Życzę samych sukcesów!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś podać aktualny numer do pana doktora aby umówić się na wizytę?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno przyjmuje-wt,śr w przychodni przy szpitalu MSWiA ok.15.00.Znajdź nr rejestracji w internecie-ja mam taki nr.(58)309-82-22.pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście zapomniałam dodać-Gdańsk.najlepiej znajdź nr.rej.w internecie bo ja mam ich tak dużo,że mogłam coś pomylić-Na pewno ten lekarz tam przyjmuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wspaniały, kompetentny lekarz, świetny operator. Do szpitala, jak to bywa, trafiają różni pacjenci, mający rozmaite oczekiwania i różną wiedzę. Doktor cierpliwie, prosto i z humorem, wynikającym z sympatii do ludzi i współczucia dla chorych, tłumaczy przyjętą metodę leczenia. Słucha uważnie pacjentów! Na pochwałę, a raczej niezwykły podziw zasługuje cały zespół Oddziału Klinicznego Chirurgii Ręki. Kto tam trafi może czuć się bezpiecznie. O żadnym przedmiotowym traktowaniu pacjenta nie ma mowy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry