Widok

Orzeźwiająca zieleń kolorem roku 2017

Opinie do artykułu: Orzeźwiająca zieleń kolorem roku 2017.

Jak co roku Pantone ogłosił kolor, który będzie wiodącą barwą przez najbliższe dwanaście miesięcy w modzie, designie, architekturze oraz urbanistyce. Tegorocznym wyborem okazała się odświeżająca zieleń, nazwana na tę okazję "Greenery". Sprawdziliśmy, jak ogłoszony wybór przekłada się na pojawiające się aktualnie we wnętrzach trendy.

Warto przypomnieć, że Instytut Pantone jest amerykańską korporacją, znaną z doradztwa kolorystycznego i stworzenia najsłynniejszego na świecie systemu ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolor zieleni niestety malo pasuje do wnetrz.

Wieczorami widac u ludzi te rozne ' trendy '' fioletowe sciany lub czerwone i biale blyszczace plastikowe meble bo taki byl trend tyle ze nie robia remontu co sezon wiec zostali z tym co bylo modne 3 lata temu. Nie polecam zielonych nawet dodatkow gdyz te kolory juz byly w przeszlosci lansowane i wygladaly w mieszkaniach jak G. w lesie . W komunie PRL byl podobny trend i nie daj boze tak zyc w tych zielonych scianach czy poduszeczkach.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 31

U przyjaciół dominuje zieleń

od wielu lat- zmiennie po remontach,a le zawsze zieleń.
Przyznam, że wnętrze jest przytulne, dobrze się tam czujemy.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

U przyjaciół dominuje czern bo sie zle czuli w zieleni

od wielu lat- zmiennie po remontach,a le zawsze czern.
Przyznam, że wnętrze jest przytulne, dobrze się tam czujemy. bo zielen wprowadzala tylko stan depresji.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 14

yestem trollem, oh yeah! piszem rzeby pisac i wprowadzac zamet.

Oł, je. Nie umim naet sie podpisac, bo po co.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się. To byłby ostatni kolor, którego użyłbym w wystroju wnętrza.

Rośliny tak i to w dużych ilościach, ale "sztuczna" zieleń jako kolor ścian czy elementów wyposażenia wręcz odrzuca mnie, podobnie jak fiolet czy róż.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10

Przecież nikt nie pisze o całym wnetrzu.

Osobiscie kocham zielony, nosze na sobie i mam w mieszkaniu, ale nie całe mieszkanie, rzecz jasna. Fragmenty, klika ścian.
Mnie sie podoba, rodzinie też. Inni u nas nie mieszkają, więc mam gdzieś czy im się podoba, czy nie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie liczy się moda, tylko jak ktoś się z danym kolorem czuje. Może to być zarówno czerwony, fioletowy, jak i zielony. Każdy się po jakimś czasie nudzi i zmienia się gust mieszkańców. Nawet jeśli ściany są białe. Poza tym brzydko zaglądać wieczorami do cudzych mieszkań....
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

G... prawda

to co piszesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

zielony kolor, meble z palet, beton na ścianie

Tatuaże, broda, spodnie rurki i jesteś gość
popieram tę opinię 57 nie zgadzam się z tą opinią 9

Aaaaaa ajfon, zapomniałeś o ajfonie!
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 4

znaczy sie fryzurka na tzw worek od smieci.....buhaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

kitek samuraja !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, lepiej być ŁYSYM trollem z forum na trójmiasto.pl

Ustawka, ustawka, ustawka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wreszcie po latach mam modne mieszkanie!!!

Mam nawet jeden zielony garnek, przez rok będę go trzymac na wierzchu, bo jest modny. Zastanawiam się czy warto rozbierać choinkę - w sumie jest zielona!!!
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 1

choinkę zostaw.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tia, a bladość jak Jadźka gacie z tyłu opuści...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

as

Nie jestem trendy, wiec nie zmieniam za kazdym razem koloru scian na akurat modny kolor: moda jest tym co komu pasuje; Ja akurat nie lubie szarosci, fiolety uwazam za smutne, ale przy moich ulubionych bezach i brazach mam duzo roslin i od jakiegos czasu jasnozielone dodatki. Nie wiem czy się cieszyc ze milion ludzi bedzie teraz przemalowywało sciany na zielono i wykupywało wszystkie zielone dodatki ze sklepów...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja zieleń uwielbiam. Mam w domu zielone ściany (nie wszystkie, jako dodatek do szarości), zielone dodatki. Cieszę się, że będzie modny, bo będę mogła się obkupić w zielone nowości, których ku mojej radości będzie mnóstwo w sklepach :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poza miastem mozna ten ' styl ' zobaczyc bo ludzie domy maluja na zielono )

Wielu nie wie ze kolor musi byc tez dostosowany do wielkosci aby nie 'przytłaczal '...Ale co tam i se Heniek dom walnie na zgnila zielen z wzorami w brazie a w BMW umta, umta .,ojciec za reke prowadzi w noc mnie i zloty lancuch swieci sie ,umta,umta
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ha!

Tak oto moja niemodna łazienka znowu jest modna :)
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

brak remontu od 30 lat tez zle o tobie swiadczy !

kiedy byl remoncik ? w 1984 ?...mech na scianie i grzyb zielony to nie moda )
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

to całe Pantone jest przereklamowane

ichniejsza marsala się wcale nie przyjęła, a wściekła zieleń była modna parę lat temu i to jest za krótki okres by znów stała się modna. A nabardziej znaną paletą barw jest RAL, a nie jakieś chamerykańskie Pantone
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Moda

jest dla idiotów!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 6

Święta prawda!

Że też musiałam do niej tak długo iść...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przepadam za zielenią we wnętrzach. Ubrania w tym kolorze też mało komu pasują.

Co innego na łonie natury.

"Dobrym rozwiązaniem jest także wykorzystanie tego koloru w pomieszczeniach biurowych, gdzie pozytywnie wpłynie na koncentrację, pobudzi kreatywność oraz chęć do działania"

Pobudza żółty, zielony uspokaja...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja mam zielony kolor na ścianie od kilku lat....czy to znaczy,że wyprzedziłam trendy??
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten kolor

Kojarzy mi się ze szlafrokiem Mariana Paździocha syna Józefa.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zieleń na ścianie to wieczna depresja jako pościel też Kijowa to już lepiej czarna. Ale jako dodatki do kuchni. Spoko
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Uwolnione podłogi

1950 zł za metr kwadratowy? To już chyba taniej dywan albo wykładzinę sobie pierdyknąć na sufit, skoro taka moda. Tylko jak to potem odkurzyć, hmmm.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zielony jest super

A mnie się zieleń podoba, jest optymistyczna jak wiosna.
Drażnią mnie wszechobecne szarości...gdzie nie pojdę, tam szare ściany w pokojach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

w ankiecie brak swormuowania;

"mam już te kolory w domu"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

W zeszłym roku pomalowalismy ściany w sypialni właśnie na taki kolor :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry