Widok

Osiedla Hossy - Gdynia Wiczlino

Wiczlino Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie do ludzi mających mieszkania nad lokalami. Wydaje się że nie powinno mieć to wielkiego wpływu bo osiedle jest jednak kameralne ale proszę o wasze opinie - o uciążliwość, bo jak się człowiek w necie naczyta to co najmniej karaluchy nad sklepami - a trochę tych lokali u nas jest.
Chodzi mi o osiedle Patio - do tej pory mieszkam na pierwszym Patio i prawie wszelkie usługi tu u nas wymierają i nawet stoi trochę pustych lokali ale szukam większego mieszkania i część jest nad lokalami.proszę o wasze opinie z doświadczenia.
Rzepcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam przyjacielu ja mieszkam na sokółce czyli niedaleko patio. Jeżeli chodzi tobie o spokój to był on kiedyś teraz jest poprostu masakra. Tysiące samochodów z rana wiec zapomnij o sponiu do 7 rano. Tysiące biegających dzieciaków, jeżdzących na hulajnogach, rolkach itp. poranne dostawy do sklepów.Rozchodzi mi sie jeżeli pytasz o mieszkanie nad lokalem to nie ma znaczenia bo cała dzielnica jest strasznie zatłoczona. Drugi raz bym już tu mieszania napewno nie kupił. Jeszcze niewidziałem na żadnym osiedlu korków miedzy blokami a na chwarznie jest to co poranek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Chwarzno

Fort Forest - opinie i oceny (48 odpowiedzi)

Fort Forest to osiedle powstające w spokojnym, malowniczo położonym rejonie Gdyni. Sąsiedztwo...

do góry