Widok

Osiedle Azaliowa

Karczemki Temat dostępny też na forum:
Osiedla Azaliowa powstało w odległości 300 m od ulicy Kartuskiej. Jest stąd blisko do trójmiejskiej obwodnicy i dużych kompleksów handlowych. Miejsce jest świetną bazą wypadową dla miłośników kaszubskich lasów i jezior. Zakończenie przebudowy węzła Karczemki, będącego skrzyżowaniem obwodnicy z ul. Kartuską znacznie poprawiło dojazd do centrum Gdańska. Komfort poprawi także budowa nowej szkoły. Pierwszy, oddany do użytku w 2012 roku etap inwestycji składa się z 16 budynków, czyli 32 domów ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najładniejsze osiedle jednorodzinne

doskonała lokalizacja, duże działki, kameralność, szkoła już za chwilę, ciekawa architektura, dobra proporcja ceny do jakości, POLECAM
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mieszkam obok i widze ja kto sie buduje. Działki wcale nie są duże a domki wydają się malutkie. Poza tym jesienią stała woda w ogródkach po jednej ze stron domków. O czym to świadczy? Mnie by szlak trafił.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

Osiedle brzozowe ładniejsze moim skromnym zdaniem, poza tym wtedy ceny były niższe :) Ale tym niemniej bardzo fajna i dogodna lokalizacja
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

daleko

Lokalizacja jest dobra jak się w pobliżu ma pracę. Jak trzeba naginać do dzielnic nadmorskich czy choćby starej Oliwy, to można wykitować w korkach. A woda stoi, bo takie są warunki gruntowe na Karczemkach i deweloper doskonale o tym wie i nic sobie z tego nie robi. Cena rozsądna, lecz trzeba doliczyć kompletne wykończenie i wyposażenie na własny koszt, a wówczas...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam

Kupiłem, mieszkam, jestem bardzo zadowolony. W cenie mieszkania na os. Morena kupiłem nieduży dom w ciut gorszej lokalizacji którą rekompensuje nowo wybudowany węzeł. Poza tym szkoła (w budowie). Funkcjonalność domu - czyli ekonomika jego utrzymania zoptymalizowana. Troska o jakość budowania, użyte materiały i prosta bryła budynku mają kapitalne znaczenie. Brak lamp na ulicy dojazdowej i wewnętrznej osiedlowej a także takich samych dla każdego mieszkańca osiedla wiat na pojemniki na śmieci są bez wątpienia nie zrozumiałe ... mały koszt - duży efekt ... tymczasem gdzieś ład architektoniczny umyka ... no i ciemno ... poza tym wad nie widzę (rb)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry